Již 500 strojů je vybaveno dálkovou diagnostikou TOSwide

TOS WHQ 15

Jsme skutečně rádi, že můžeme ohlásit již 500 připojených strojů po celém světě. TOSwide je moderní nástroj, který online propojuje stroj u zákazníka se servisním oddělením výrobce. Toto spojení umožňuje diagnostikovat případné poruchy stroje či systému ihned po nahlášení zákazníkem a tím výrazně zkracuje čas servisního zásahu.

toswide

Služba TOSwide umožňuje provádět dálkovou diagnostiku na strojích z produkce TOS VARNSDORF a. s., vybavenými řídícím systémem firmy HEIDENHAIN nebo SIEMENS, a pracovištěm pro dálkovou diagnostiku, vybaveným PC (s operačním systémem Windows 7 a příslušným softwarem). Služba TOSwide je moderním nástrojem pro zvýšení produktivity práce, který umožňuje diagnostikovat všechny funkce stroje (PLC), sledovat statusy vstupů a výstupů, kontrolovat aktivní strojní parametry.

toswide

Upřesnění případné poruchy stroje anebo systému je efektivním nástrojem pro rychlost a úspěšnost servisního zásahu. Služba TOSwide tak slouží nejen přímo zákazníkovi (na vyžádání ze strany obsluhy), ale je také podpůrným nástrojem pro firemní servisní středisko při komunikaci se zákazníkem.

Další podrobnosti o našem systému dálkové diagnostiky TOSwide naleznete tady.

Zdroj zprávy: TOS Varnsdorf a.s.

TOS Vansdorf