KUKA: Flexibilní produkční buňky pro automatizované procesy

kuka cell

Vysoce flexibilní, modulární provedení, digitálně propojené a okamžitě připravené k použití, to je nové automatizační řešení KUKA cell4_production. Koncept základní buňky nabízí výkonné funkce v předkonfigurovaných sestavách.

Automatizované výrobní procesy v nejkratším čase a s minimálním úsilím
Rozbalte, připojte se a začněte okamžitě používat – toto jednoduché krédo spojené s běžně používanými elektronickými zařízeními se nyní vztahuje i na výrobní procesy ve výrobním sektoru a automobilovém průmyslu. S novou řadou cell4_production představuje KUKA předkonfigurované automatizační buňky pro širokou škálu aplikací, které lze rychle uvést do provozu s minimálním úsilím. Jednotný standard KUKA zajišťuje harmonizované globální produkční prostředí a trvale snižuje náklady na služby. Konkrétně to znamená: globální služby, místní podpora, integrované komponenty a rozhraní, schopnost celosvětového doručování a desetiletí odborných znalostí, které se týkají nejen samotných buněk, ale také konzultací v průběhu celého procesu.

KUKA cell4

Flexibilní výrobní buňka KUKA cell4_arc je základním řešením pro automatické obloukové svařování.

 

Jako spolehlivý partner KUKA vždy vyvinula globální automatizační standardy, které zákazníkům a partnerům umožňují dosáhnout inteligentní a efektivní automatizace.

Michael Otto, ředitel prodeje ve společnosti KUKA Robotics

Rychle dostupné a šetřící místo: flexibilní výrobní buňky KUKA cell4_production
S novými výrobními buňkami nabízí KUKA vše z jediného zdroje: dokonale koordinované komponenty a rozhraní, odpovídající procesní balíček, školení a servis. Díky použití předem sestavených komponent mohou být buňky KUKA cell4_production dodány ve velmi krátkém čase. Modulární struktura a jasně definovaná rozhraní také umožňují širokou škálu možností rozšíření. Kromě toho buňky zůstávají přenosné a mohou být kdykoli přemístěny v produkčním prostředí. Každá robotická buňka má také kompaktní půdorys, což šetří cenný prostor ve výrobním zařízení.

kuka cell

Flexibilní výrobní buňka pro bodové svařování cell4_spot lze snadno upgradovat.

KUKA cell4_production nabízí atraktivní základní ceny s nízkými TCO
S buňkami cell4_production nabízí KUKA atraktivní vstupní ceny a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO) v kombinaci s globálně dostupným servisním konceptem. „Díky bezproblémové integraci do stávajících výrobních procesů a flexibilní přizpůsobivosti naší buněčné koncepce zvyšujeme efektivitu od samého počátku,“ říká Michael Otto. „Neustálé digitální získávání procesních dat navíc zajišťuje dodržování standardů kvality.“

kuka cell4

Proveďte optimalizace digitálně
Flexibilní výrobní buňky jsou také k dispozici v KUKA. Sim Pro pro simulaci procesů a programování robotů. To například umožňuje provádět digitálně analýzy a optimalizace doby cyklu s cílem zvýšit provozuschopnost a zvýšit produktivitu. Během této doby může výroba pokračovat. Optimalizace jsou přeneseny do buňky v požadovaném okamžiku a uvedeny do provozu s minimálními prostoji.

Řada KUKA cell4_production je dalším krokem pro výrobní sektor a automobilový průmysl ke zvýšení produktivity a efektivity bez velkého úsilí o integraci

Michael Otto, ředitel prodeje ve společnosti KUKA Robotics

 

Zdroj zprávy: KUKA