Kupte výkonné CNC obráběcí centrum s výraznou slevou

Sino V8

Potřebujete vertikální obráběcí centrum a nechcete riskovat nákup staršího stroje nebo vysokou investici do drahého stroje, který možná nevyužijete? Máme pro vás příležitost, jak tento problém vyřešit a současně mít jistotu, že kupujete velmi spolehlivý a moderní stroj s rezervou ve výkonu a se zajištěným servisem.

Rozhodněte se rychle!
Máme poslední kus na skladě! Jde o stroj, který je nový (nikdy nebyl nasazen ve výrobě), ale byl součástí dvou českých strojírenských veletrhů, a to FOR INDUSTRY 2018 v Praze a MSV 2018 v Brně. Z toho důvodu stroj prodáváme se slevou, která se již nebude opakovat. Jedná se tedy o výhodou koupi a vzácnou příležitost, jak posílit strojový park novým, moderním a výkonným strojem. Nabídka platí do konce dubna roku 2020!

Sino V8

Představujeme Sino V8
Vertikální CNC obráběcí centrum s automatickou výměnou až 24 nástrojů ze zásobníku, s řídícím systémem SIEMENS Sinumerik 828D s nadstavbou ShopMill a rozměrem stolu 1000 x 500 mm patří k nejlépe se prodávajícím strojům na trhu.

Vřeteno typu „direct connect” má až 12 000 ot/min. Stůl má rozměry 1 000 x 500 mm a pojezdy os X/Y/Z 850/500/580 mm. Pracovní posuvy Sino V8 dosahují hodnot až 15/min, rychloposuvy až 48m/min, čímž stroj splňuje požadavky pro HSC obrábění (High Speed Cutting).

Základem stroje jsou litinové díly s přesnými lineárními vedeními. Pro Sino V8 je charakteristické robustní provedení, které se projevuje zvýšenou tuhostí rámu a odolností proti vibracím. To potvrzují i hodnoty házení čela vřetene 0,005 a radiální házení vřetene (začátek –konec) 0,003. Přesnost najetí X/Z/Y ±0,008 a opakovaná přesnost X/Y/Z ±0,005. Sino V8 má hmotnost 6.200 kg, při poměrně kompaktních rozměrech 2540 x 2391 x 2640 mm.

Motory stroje poskytují více než dostatečné výkony ve všech směrech, a to při současném důrazu na ekonomiku a ekologii provozu. Výkon motoru vřetene je 9kW (max 12 kW) a kroutící moment 57 Nm. Motory posuvu X/Y mají 3,3 kW, 3.000 ot/s a kroutící moment 16 Nm. Posuv v ose Z má 3,1 kW, 3.000 ot/s a kroutící moment 20 Nm.

Osvědčená softwarová nadstavba Siemens SINUMERIK ShopMill zvyšuje produktivitu obsluhy stroje při programování operací a snižuje čas na zaškolení nových pracovníků. Dovoluje velmi rychlé nastavení programu stroje i při obrábění složitých tvarů…

Není to “levná Čína”
Již dávno neplatí, že čínské a taiwanské stroje jsou méně kvalitní. Technologie některých firem se dnes vyrovnají evropským standardům kvality a spolehlivosti a často je překonávají v ceně i v chytrých řešeních. O elektronických částech strojů je asi zbytečné hovořit, když drtivá většina dnešní spotřební i průmyslové elektroniky vzniká právě v čínských a taiwanských firmách. A nejde jen o elektroniku!

Například firma Sino Machinery, tj. výrobce stroje, který vám dnes nabízíme, se obráběcím strojům věnuje od roku 1928 (90 let na trhu!) a patří mezi velmi úspěšné exportéry strojů do strojírenských firem po celém světě. Kapitálově silná firma, která je v oblasti obráběcích strojů držitelem 62 patentů, má i na evropské poměry nebývale široké portfolio strojů a do vývoje a výzkumu investuje značné prostředky, což se následně projevuje v konstrukční, funkční i materiálové kvalitě strojů. Firma má certifikaci systému řízení jakosti podle norem ISO 9001:2008, což je jednou ze zásadních příčin popularity na evropském trhu a samozřejmě i garancí kvality produktů.

Následující video představuje firmu SINO MACHINERY jako světového producenta špičkových strojů…

A tady se můžete podívat přímo do moderních výrobních hal SINO MACHINERY, kde na videu probíhá oslava 90ti let existence firmy a mimo jiné si prohlédnout i modelové řady strojů značky Sino, abyste si mohli udělat komplexní představu o významnosti tohoto producenta.

Sino V8 – spolehlivý moderní stroj
Výborné prodejní výsledky tohoto modelu ukazují, že se jedná o populární řešení obrábění v mnoha evropských i světových firmách. U nás máte navíc garanci záručního i pozáručního servisu a dalších služeb. Postaráme se o oživení stroje u vás ve firmě i o zaškolení pracovníků.

Kontaktujte nás na e-mailu: info@dkmachinery.eu nebo na telefonu: +420 567 572 311. Připravíme Vám cenovou nabídku a pošleme produktový list stroje s detailními informacemi o vertikálním obráběcím centru Sino V8.

O společnosti DK machinery a.s.
Společnost DK machinery a.s. je rodinná firma, která již 27 let dodává na český a slovenský trh tvářecí a obráběcí stroje renomovaných výrobců. V našem portfoliu naleznete technologie pro zpracování plechu a technologie pro třískové obrábění. Zajišťujeme kompletní dodávky těchto technologií, záruční i pozáruční servis, odborné poradenství a zaškolování obsluhy strojů. Vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb dokládá i certifikát ISO 9001.

Více informací najdete na www.dkmachinery.cz