Mezinárodní strojírenský veletrh 2023 s účastí předních firem z oboru

Brno výstaviště pavilon A

Mezinárodní strojírenský veletrh je příležitostí pro výrobce a dodavatele z různých průmyslových odvětví prezentovat své produkty a služby odborným návštěvníkům z celého světa. Veletrhu se pravidelně účastní přední strojírenské firmy a letošní ročník nebude výjimkou. Na brněnském výstavišti se tak od 10. do 13. října 2023 opět představí inovativní technologie a řešení.

Klíčovým oborem bude tradičně obrábění a tváření. Přihlášeny jsou například firmy ALFLETH Engineering, AMADA, BODOR, CIDAN Machinery Austria, Colab, CNC-INAXES, CZ. TECH Čelákovice, EMCO Intos, Flow Europe, GALIKA AG, GF Machining Solutions, HSG LASER, ITAX PRECISION, KIMLA, Makino, Maqfort, Misan, Nukon, PRIMA POWER CENTRAL EUROPE, PROFIKA, PTV, RIMATEC, TAIMA, TAJMAC-ZPS, TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE, TEXIMP SA, TL TECHNOLOGY, TRUMPF Praha, Yamazaki Mazak Central Europe a další. Oblast nástrojů budou zastupovat firmy jako Hoffmann Qualitätswerkzeuge CZ, Liss nebo SCHUNK Intec.

Fotogalerie obráběcích technologií na MSV 2022

Mezi silné obory se zařadí také elektronika, automatizace a měřicí technika. Zde se představí Beckhoff Automation, Carl Zeiss, EVIDENT Europe, Hexagon Metrology, Mitutoyo Česko a další. Oblast průmyslových robotů budou zastupovat například firmy FANUC Czech, GÜDEL, KUKA nebo Stäubli Systems.

fanuc

V oboru plasty, pryže a kompozity nebudou chybět ARBURG, ENGEL CZ, GUMEX, HASCO Austria, JAN SVOBODA či VACULA. Mezi vystavovatele se vrací například firmy MAPRO Solutions nebo TECHNOLOGY.

Svůj sortiment představí také významné firmy z oblasti sváření, například CLOOS, FRONIUS ČR, JC-METAL, Messer Cutting Systems, MGM, Valk Welding CZ a YASKAWA.

Fotogalerie svařovacích technologií na MSV 2022

Obor povrchových úprav budou zastupovat firmy jako GALATEK, LIFTEC CZ, Pure Solve Česká republika, Rösler nebo STEM Slovakia. Dobře zastoupeny budou také další strojírenské obory jako materiály a komponenty pro strojírenství nebo pohony, hydraulika a pneumatika. Představí se například AMPO, BÖLLHOFF, BIBUS, HENNLICH, HIWIN, SCHNEEBERGER, HYDROCOM či PNEUMAX.

hiwin

Chybět nebudou ani oficiální stánky zaštítěné vládou nebo proexportní institucí. Své expozice otevřou například Čína, Francie, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Slovensko nebo Tchaj-wan. Součástí veletrhu bude také Česká národní expozice, která na jednom místě sdruží služby státu podnikatelům.

Fotogalerie České národní expozice na MSV 2022

Inovacím pro dopravu a logistiku se bude věnovat veletrh TRANSPORT A LOGISTIKA, který se tradičně koná společně se strojírenským veletrhem. Chybět nebudou firmy 4IGV, ALTEG Bohemia, ALTO SYSTEMS, ACCORD PRAHA, BEEWATEC, Convoi, DENIOS, ENPRAG, HIKVISION Czech, IMANPACK, Kardex, KASYS, OSTROJ, SLT components, TESORT, Torwegge CZ, TOKA INDEVA, YATE a další.

Součástí MSV bude také projekt Digitální továrna 2.0, který představí nová řešení z oblasti průmyslové digitalizace. Mezi další témata se zařadí 5G sítě, management energií, udržitelnost průmyslu nebo efektivní aplikace umělé inteligence.

Fotogalerie Digitální továrny na MSV 2022

Podrobnosti k připravovanému ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu najdou zájemci na www.msvbrno.cz.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno a.s.
BVV logo