Na MSV 2022 se představí významné firmy napříč obory

Brno výstaviště pavilon A

Na letošním MSV se představí významné firmy ze všech oborů strojírenství. Svou prezentaci chystají pravidelní i noví vystavovatelé a vrací se také řada firem, které se nemohly zúčastnit loňského ročníku z pandemických důvodů. Pozornost bude věnována i specializovaným veletrhům IMT, PLASTEX, WELDING, FOND-EX a PROFINTECH.

Mezi nejsilnější obory z pohledu počtu vystavovatelů i rozsahu obsazené plochy se tradičně zařadí obrábění a tváření. Zvýrazněny budou prostřednictvím veletrhu IMT, který je organizován v úzké spolupráci se Svazem strojírenské technologie. Nebudou chybět firmy jako ALFLETH Engineering AG, Bomar, CNC invest, CZ. TECH Čelákovice, DATRON-TECHNOLOGY, GALIKA AG, GF Machining Solutions, HEIDENHAIN, ISCAR ČR, ITAX PRECISION, LASCAM systems, M&V, Maschinenfabrik Berthold Hermle AG, Misan, NIKKEN Kosakusho Europe Ltd., PENTA TRADING, PILOUS-pásové pily, Renishaw, RETOS VARNSDORF, REXIM, SCHUNK Intec, Schwäbische Werkzeugmaschinen, SMW Autoblok, ST COM, STYLE CNC Machines BV, TAIMA, TAJMAC-ZPS, TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE, TEXIMP SA, TOS VARNSDORF, TOSHULIN nebo Walter.

msv 2021 msv 2021

 

Obor tváření bude zastoupen například firmami TRUMPF Praha, ADIGE S.P.A. – BLM GROUP, Andritz Kaiser, KPL Trading, Nukon či Schuler Group.

rdi

Mezi stabilně silné obory bude patřit také elektronika, automatizace a měřicí technika. Zde se představí Beckhoff Automation, Carl Zeiss, DELTARAY BV, FANUC Czech, Hexagon Metrology, KUKA, Mitutoyo Česko nebo PRIMA BILAVČÍK.

Dobře zastoupeny budou také další strojírenské obory jako materiály a komponenty pro strojírenství nebo pohony, hydraulika a pneumatika. Vystavovat se vrací například firma Bosch Rexroth. Dále se na MSV představí ARGO-HYTOS, BIBUS, BÖLLHOFF, ELESA+GANTER CZ, HENNLICH, HIWIN, PNEUMAX Automation nebo Ovako AB.

Přední firmy z oblasti svařování se budou prezentovat na veletrhu WELDING. Chybět nebudou CLOOS PRAHA, FRONIUS Česká republika, JC-METAL, Messer Cutting Systems Slovensko, Migatronic CZ nebo Valk Welding CZ.

fronius

Silnou účast nabídne také veletrh mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů PLASTEX, kterého se zúčastní firmy jako ARBURG, BOLE Europe Technology, ENGEL, GMS velkoobchod, GUMEX, Hasco Austria, INCOE International Europe, JAN SVOBODA, JSW Machines, Luger, MEPAC CZ, Piovan Central Europe, VACULA, Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery Česko, Stäubli Systems, Synventive Molding Solutions a další.

staubli

Na povrchové úpravy se specializuje veletrh PROFINTECH, na kterém se představí například Advantage-fl.cz, Ecoclean, I.K.V., Rösler Oberflächentechnik či STEM Slovakia.

Trendy v oblasti slévárenství budou součástí veletrhu FOND-EX. Prezentovat se na něm budou firmy ACESO PRAHA, AGRATI, Heinrich Wagner Sinto Maschinenfabrik, Inductotherm Europe, Insertec, Maschinenfabrik Gustav Eirich nebo Mazzon.

Vyhledávaným oborem na MSV je také doprava a logistika společně s průmyslovým balením. Tato oblast bude reprezentována například firmami ACCORD PRAHA, ALTO SYSTEMS, Convoi, DENIOS, ENPRAG, IMANPACK PACKAGING, ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM nebo Turck.

Letošní MSV se bude nově konat čtyři dny od úterý do pátku. Zájemci o prezentaci na veletrhu, kteří ještě nepodali přihlášku, najdou podrobnější informace o účasti zde.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno
BVV a.s.