Nová generace nástrojových tříd pro soustružení ocelí

sandvik coromant

Nové nástrojové třídy pro soustružení ocelí GC4425 a GC4415 dosahují po všech stránkách vynikající výkonnosti a zaručují spolehlivý a konzistentní průběh obráběcího procesu při provádění všech typů obráběcích operací používaných při soustružení ocelí. Obsáhlá nabídka produktů byla nově rozšířena a poskytuje ještě bohatší výběr různých tvarových provedení břitových destiček pro koncepce T-Max® P a CoroTurn® 107. Podrobnější informace o nových třídách břitových destiček.

sandvik GC4425

Bez ohledu na to, zda hledáte třídu břitových destiček pro bezobslužnou, nebo naopak zakázkovou výrobu součástí, náš sortiment se skládá ze spolehlivých tříd břitových destiček, schopných nabídnout předvídatelnou životnost nástroje, vysoké využití stroje a kvalitu obrobeného povrchu, jakou požadujete.

GC4425 a GC4415
Třídy břitových destiček pro soustružení ocelí GC4425 a GC4415 nové generace se vyznačují ve všech ohledech lepší funkcí a výkonností. Díky povlaku nanášenému technologií Inveio® druhé generace jsou vhodné pro širokou oblast aplikací a jejich použití je doporučeno pro spojité i přerušované řezy.​

​Třída GC4425, která je první volbou pro soustružení ocelí, se vyznačuje vyšší odolností proti otěru, tepelnou odolností a houževnatostí, což výrazně rozšiřuje oblast jejího použití. Třída GC4415 slouží jako alternativa ke třídě GC4425 v případě, že je zapotřebí vyšší odolnost proti působení tepla. Při obrábění za stabilních podmínek umožňuje použití vysokých řezných rychlostí a dlouhých časů v řezu.

Vyhledejte si vhodnou nástrojovou třídu
Náš sortiment tříd břitových destiček pro obrábění ocelí zahrnuje karbidové třídy s CVD a PVD povlakem, určené pro různé podmínky obrábění. Pro vyhledání vhodné nástrojové třídy pro vaší výrobu použijte následující informace.​

Zdroj zprávy: SANDVIK Coromant