Nová odlehčená láhev na trhu

cylinders holding nová láhev

Hlavním cílem společnosti Cylinders holding jsou dodávky bezpečných bezešvých lahví zákazníkům a jejich neustálé inovace. V dnešní době je čím dál tím více důležité využívat veškeré zdroje, které máme co nejefektivněji. To platí jak pro nás jako výrobce, tak i pro naše zákazníky.

Díky možnostem dnešních moderních technologií jsme dokázali vyvinout naprosto nové a odlehčené láhve na veškeré technické plyny. U některých jsme byli schopni snížit jejich váhu i o více jak 20 %. Pro naše zákazníky se toto pozitivně projeví jak v množství převáženého plynu, tak i v jejich ceně.

Chceme co nejvíce vyhovět všem požadavkům našich zákazníků na odlehčení lahví typu 1. Všechny se vyznačují tou nejvyšší kvalitou zpracování s bezkonkurenční dodací dobou a kvalitou. Jako příklad uvedeme naše dvě nové lahve, které jsou na trhu asi nejvíce žádány. Naši 50L vodíkovou láhev jsme dokázali odlehčit na pouhých 76kg váhy, u nejběžnější 10 L láhve jsme dokázali dokonce dojít na váhu pouhých 10,5kg.

cylinders holding nová láhev

Pokud zákazník používá tyto typy např. na převozy plynů, umožní mu naše láhev mnohem rychlejší návratnost investice tím, že velmi ušetří na celkových nákladech na pořízení lahve a na převezený objem. Všechny nové inovované produkty budeme dále představovat jak na veletrzích příští rok, tak i na našich sociálních sítích a webových stránkách. Sledujte nás tedy a dozvíte se více.

Zdroj zprávy: Cylinders Holding a.s.
cylinders