Nové skici odhalují designové detaily modelů Škoda Scala a Kamiq

design scala kamiq

Ještě před digitální světovou premiérou omlazených modelů Škoda Scala a Kamiq ukazuje automobilka sadu skic odhalujících designové detaily předních masek a světel. Čtyři roky od spuštění produkce představuje Škoda Auto modernizované verze kompaktního modelu a městského SUV s řadou technických vylepšení a omlazeným vzhledem.

Nově tvarovaná světla modelu Scala jsou nyní protažena až k masce chladiče. Moduly denního svícení na spodním i horním okraji v předních světlometech se nyní sbíhají uprostřed a spodní linka se zakřivuje u vnějšího kraje, čímž dotváří unikátní světelný podpis.

design scala

Nově tvarovaná světla modelu Scala jsou nyní protažena až k masce chladiče. TOP LED Matrix světlomety s charakteristickými hexagonálními Matrix moduly jsou pro model Scala dostupné poprvé

Design světel modelu Kamiq také prošel řadou změn. Horní část typicky rozděleného světlometu je nyní zúžená a má ještě zřetelnější vzhled. Hlavní část světel, umístěná níže, je nyní větší a obsahuje charakteristické hexagonální Matrix moduly TOP LED Matrix světlometů, které jsou nově k dispozici pro modely Kamiq i Scala.

škoda scala design

Horní část typicky rozděleného světlometu modelu Kamiq je nyní zúžená a má ještě zřetelnější vzhled. TOP LED Matrix světlomety s charakteristickými hexagonálními Matrix moduly jsou pro model Kamiq dostupné poprvé.

Digitální světová premiéra modernizovaných modelů Scala a Kamiq je naplánována na 1. srpen 2023.

Zdroj zprávy: ŠKODA AUTO a.s.
skoda logo new