Omnipol: Veletrh Vietnam Defence Expo úspěšně za námi

omnipol Vietnam

Celá skupina OMNIPOL Group se zúčastnila prvního ročníku veletrhu Vietnam Defence Expo, který se konal v termínu 8.-10. prosince na hanojském letišti Giam Lam. Na stánku tak měli návštěvníci možnost seznámit se s produkty společností ERA, MESIT a AERO Vodochody. Jednu z hlavních rolí pak hrál samozřejmě letoun z Aircraft Industries L 410 NG, který byl představen jak na stánku, tak i přímo na letišti, kam přiletěl ze své dlouhé cesty po Indonésii a Malajsii. A hostů se u něj sdružovalo opravdu hodně!

Omnipol L 410 NG

Náš stánek přilákal nejen mnoho návštěvníků, ale také se nás navštívili zástupci z Ambasády ČR ve Vietnamu v čele s velvyslancem Hynkem Kmoníčkem nebo hosté z Ministerstva obrany ČR. Jelikož je pro nás Vietnam důležitým partnerem, měli naši zástupci vedení prezidentem Jiřím Podpěrou významná jednání s členy různých vietnamských ministerstev včetně samotného ministra obrany, armádního generála Phan Van Gianga.

omnipol Vietnam

O naše produkty ve Vietnamu je velký zájem a velmi vietnamskou stranu zaujal kromě jiného také letoun L 410 NG. Věříme, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i nadále a úspěšně se rozvíjet.

Zdroj zprávy: Omnipol
omnipol