Plymovent na MSV 2014

I letos na veletrh MSV 2014 zavítala společnost Plymovent. Společnost je významným globálním hráčem ve filtraci a čistění vzduchu.

5

V rámci 56. ročníku MSV 2014 nám firma přijela ukázat část svého portfolia. Nejnápadnějším prvkem expozice jsou odsávací ramena. Plymovent se může pochlubit největším portofilem odsávacích ramen.

7

Mezi 7 vystavenými typy je i aktuální novinka, kterou je teleskopické rameno.

4

Teleskopické rameno disponuje rozpětím od 1,5m – 2,5m, čímž umožňuje operativně měnit dosah odsávání.

1

Všechna ramena od společnosti Plymovent mohou mít integrované osvětlení a funkci automatického spínání odsávání. Odsávání lze spouštět pomocí indukčního čidla nebo infračerveného čidla. Indukční čidlo funguje tak, že se kleště připevní na vodivou svářecí plochu a při zahájení svařování se automaticky spustí odsávání. Jakmile infračervené čidlo zaznamená jiskru, automaticky zapne odsávání. Tento způsob zapnutí má poté ještě doběh, který je asi 20 vteřin z důvodu odsátí zbytku plynových zplodin.

6

Lapač jisker SparkShield
Tento produkt ochrání odsávací systém od nedopalků a jisker. Funguje s téměř 100% účinností a tak působí jako aktivní bezpečností prvek. V nádobě na odpad se pak shromažďují veškeré pevné částice v dostatečně bezpečné vzdálenosti od hlavních filtrů a mimo vzduchotechniku.

3

Podrobnosti a celé portfolio společnosti lze najít na webových stránkách plymovent.cz.