Rebel od firmy ESAB – Svařujte kdekoli, svařujte cokoli

Když dojde na svařování, znamená to umět zvládnout jakýkoli proces, jakýkoli příkon, jakýkoli materiál, kdekoli a kdykoli. Seznamte se s Rebelem.

STROJ, KTERÝ UMÍ VŠECHNO.
O mnoha zařízeních se tvrdí, že slouží k více svařovacím procesům, ale jsou to jen o trochu vylepšené, zamaskované stroje ke svařování MIG. Rebel skutečně umí svařovat ve více procesech. Znamená to, že svařujetete-li metodou MIG, plněnou drátovou elektrodou, MMA – i obtížnými celulózovými elektrodami 6010 – nebo s funkcí zapalování Lift TIG, Rebel bude pracovat tak, jako by k tomuto procesu byl stvořen.

ESAB Rebel

PŘIPRAVENI NA COKOLI.
Nikdy nevíte, jaký proces svařování bude vyžadovat vaše příští práce nebo jaký příkon budete mít k dispozici. Proto jsme Rebela vybavili takovými vlastnostmi, které vám poskytnou flexibilitu, ať jdete svařovat cokoli a kamkoli. Takže ať máte přístup k napětí 120 V, 230 V nebo pouze ke generátoru, s Rebelem to zvládnete.

Rebel ESAB

NEVÍDANÁ HOUŽEVNATOST.
Pohybujete se v provozu, v terénu, v dílně. Potřebujete tedy stroj, který můžete snadno přenášet a který vydrží drsné podmínky. Rebel to zvládá. To, že s ním můžete jít svařovat kamkoli, má pádný důvod: robustní, ochrannou klec s pěti madly, ocelovou konstrukci z jednoho kusu a stupeň ochrany IP23S. A navíc tříletou záruku.

KOMPLETNÍ BALÍK.
K zahájení svařování je třeba mít něco víc než jen stroj. Koupíte-li si Rebela, veškeré vybavení, které do začátku potřebujete, najdete rovnou v krabici.

Hořák MIG se 2 náhradními kontaktními špičkami 0,8 mm
Sada zemnících kabelů a držák elektrody
Hadice na plyn s rychlospojkou
12.50 průměru 0,8mm
Kladky pro drát 0,6, 0,8 a 1,0 mm

Rebel komplet

Poznámka: Veškerý uvedený obsah se vztahuje k EMP 215ic. Prohlédněte si, prosím, Objednací informace, kde najdete kompletní seznam obsahu balení verzí EM 215ic (pouze MIG ).

TECHNOLOGIE CRAZY SMART.
Ať už svařujete dva roky nebo dvacet let, Rebel vám usnadní práci pomocí technologie sMIG (smartMIG). Pro nováčky existuje základní režim s jednoduchým nastavením. Pro zkušené svařeče nabízí exkluzivní zabudované řízení oblouku, které neustále monitoruje svar a jež lze přizpůsobit k získání vysoce kvalitních, opakovatelných svarů, které vás naprosto uchvátí. Objevte sMIG.

ESAB rebel

Kompletní technická data víceúčelového svařovacího zdroje ESAB Rebel naleznete na českých stránkách firmy ESAB Vamberk, s.r.o.