Restartujte svůj business aneb Kontakt-Kontrakt 2022 při MSV v Brně

Kontakt-kontrakt

Již osvědčená kooperační platforma Kontakt-Kontrakt proběhne na podzim v Brně při 63. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu ve dnech 4.–7. října 2022. Pokud máte zájem o jednání šitá na míru, tak tato akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem.

Jedná se o tradiční akci organizovanou Regionální hospodářskou komorou Brno ve spolupráci s českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodními komorami, dalšími institucemi podporujícími podnikání a společností Veletrhy Brno, a. s.

kontrakt MSV 2021

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem
Jak to funguje? Princip je velmi jednoduchý: Zájemce se zaregistruje na speciálním webovém portále ZDE, vyplní profil společnosti a nabízený či poptávaný typ spolupráce.

Registrační profily jsou následně zveřejněny v online katalogu, ve kterém si zapojení účastníci vybírají potenciální partnery, mohou je pozvat ke schůzce, a tu po vzájemné akceptaci zařadit do individuálního harmonogramu obchodních jednání. Celý tento proces běží online a díky využití specializovaného softwaru je uživatelsky velmi jednoduchý a intuitivní.

kontrakt

Tento princip umožňuje vystavovatelům i návštěvníkům lépe zorganizovat čas strávený na MSV. Je jedinečnou příležitostí naplánovat si obchodní program a sjednat si B2B schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odborníky v předstihu. Návštěvníci veletrhu mohou pro svá jednání využít jednací expozici v pavilonu A1, vystavovatelé pak v případě zájmu mohou jednat přímo na vlastním stánku. Během čtyř dnů jsou firmy schopny absolvovat až 40 jednání, takže mohou efektivně využít čas strávený na veletrhu.

MSV kontrakt

Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, poznat nové trhy, a to vše s jistotou atraktivních B2B schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání.

Více informací vám poskytne Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, +420 532 194 922. Těšíme se na setkání s vámi v naši jednací expozici v pavilonu A1. Účast na kooperační akci je zdarma. Registrace je již otevřena on-line.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.