Společnost KUKA jmenuje nového předsedu představenstva Aliance otevřeného průmyslu 4.0

kuka Dr. Christian Liedtke

Aliance Open Industry 4.0 Alliance se reorganizovala. Dr. Christian Liedtke ze společnosti KUKA je od prosince 2022 novým předsedou představenstva Aliance. Svou reorganizací Aliance pokračuje ve svém konzistentním kurzu škálování. Ústředním prvkem je další internacionalizace s cílem podpořit evropský průmysl v globálních výzvách souvisejících s digitalizací průmyslu .

“V roce 2023 vstoupíme s aliancí do nové fáze,” říká Dr. Christian Liedtke. “Zejména budeme nadále usilovat o internacionalizaci aliance. Naše počáteční zaměření je zde na Evropu. Po úspěšném zahájení v Nizozemsku, Dánsku, Belgii a Itálii bude následovat. Kromě pokračující internacionalizace aliance pokračuje zintenzivnit spolupráci s německými vládními organizacemi, sdruženími a federacemi. “

Dr. Christian Liedtke

Dr. Christian Liedtke ze společnosti KUKA je od prosince 2022 novým předsedou představenstva Aliance.

Open Industry 4.0 Alliance se přemístí
Na výroční valné hromadě 9. prosince byl předsedou představenstva aliance zvolen Dr. Christian Liedtke , odpovědný za strategické aliance ve společnosti KUKA. V této roli zastává i funkci mluvčího. Hans Huber , výkonný ředitel pro průmyslový internet věcí ve společnosti Endress+Hauser, a Marius Grathwohl , viceprezident pro digitální produkty a transformaci společnosti Multivac, podporují Liedtke jako součást výkonné rady. Georg Kube , globální viceprezident společnosti SAP, vystřídá Nilse Herzberga jako nového člena výkonné rady. S reorganizací Alliance zároveň upevňuje svou strukturu.

openindustry4

Připojením se k naší alianci mohou výrobci a poskytovatelé řešení a služeb Průmyslu 4.0 po celém světě společně pomáhat svým zákazníkům úspěšně přejít na průmyslový internet věcí.

Jednou z nich je založení Open Industry 4.0 Implementation GmbH. V nové servisní společnosti s pěti zaměstnanci na plný úvazek převezme Ekrem Yigitdoel kromě své role generálního ředitele sdružení také vedení společnosti GmbH. Aliance byla zahájena v dubnu 2019 a od té doby funguje jako partnerské sdružení předních evropských průmyslových společností , které se pragmaticky podílejí na implementaci crossvendor řešení a služeb Industry 4.0 pro výrobní závody a automatizované sklady.

Zdroj zprávy: KUKA