Stainless ve znamení obchodních jednání

Stainless 2023

Ve dnech 10. a 11. května na brněnském výstavišti jednalo 127 firem z 28 zemí se zákazníky, kteří přijížděli z desítek zemí Evropy a Asie. Úspěšně proběhl jedenáctý Stainless – centrum světového obchodu s korozivzdornou ocelí. Jde o vysoce specializovanou akci, kterou tradičně navštívilo početné odborné publikum. Veletrh Stainless byl plný obchodních jednání. Jen za první dopoledne se jich v pavilonu B uskutečnilo několik desítek.

 

Do Brna přijeli vystavovatelé z 28 zemí, 85 % ze zahraničí
Veletrhu se zúčastnilo 127 vystavovatelů, mezi nimi například Ambica, Aperam, CS STEEL, Dacapo, Italinox, Maxim Tubes, Nerezové materiály, Norder Band, Nova Trading, Remystahl, Stappert, Valbruna nebo Voss. Kromě tradičních vystavovatelů Německa, České republiky, Itálie, Indie či Polska se prezentovaly nově také firmy z Ázerbájdžánu, Rumunska, Spojených arabských emirátů a Vietnamu.

 

Na veletrhu bylo nejvíce firem z oboru korozivzdorné oceli, dále firmy prezentující hutní výrobky z korozivzdorných ocelí, stroje, zařízení, vybavení pro úpravy a zpracování korozivzdorných ocelí a výrobky z korozivzdorných ocelí. Spektrum použití těchto produktů je velmi široké, zabírá prakticky všechny oblasti průmyslu – od stavebnictví, přes automobilový průmysl, až po zdravotnictví, sanitu, design či farmaceutický, chemický nebo gastro průmysl.

Zdroj zprávy a fotografií: Veletrhy Brno, a.s.