Stavební veletrhy se uskuteční v dubnu 2022

Brno výstaviště pavilon A

Vedení společnosti Veletrhy Brno se rozhodlo přesunout Stavební veletrh Brno, Dřevo a stavby Brno a veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX do náhradního termínu 21.–23. dubna 2022. Důvodem je aktuální vývoj epidemické situace. Veletrhy se opírají se o setkávání odborníků v oboru stavebnictví, nabízejí inspiraci a možnosti v oblasti bydlení.

“Současná nestabilita zdravotní situace i obavy z dalšího negativního vývoje ohrožují možnost úspěšného pořádání veletrhu v únorovém termínu. Pro omezení rizika zmařených investic ze strany vystavovatelů i pořadatele dochází k přesunu Stavebních veletrhů Brno do vhodnějšího dubnového termínu,” uvedl generální ředitel Tomáš Moravec.

Brno výstaviště pavilon P

 

„Věříme, že epidemická situace na konci dubna již bude optimistická a prostředí pro pořádání veletrhů bude stabilní,“ doplnil tiskový mluvčí společnosti Jaroslav Bílek

stavební veletrh logoStavební veletrh se posunem vrací do svého původního termínu, na který byli vystavovatelé a návštěvníci zvyklí ještě před několika lety. Je tradičním místem setkávání odborníků a široké veřejnosti napříč oborem stavebnictví a interiérového designu. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály i výrobky a samotné stavební konstrukce. Na akci se prezentují představitelé udržitelného stavitelství, dodavatelé montovaných domů, architekti, designéři, řemeslníci a studenti stavebních oborů.

V dubnu na návštěvníky čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center, která mohou pomoci k výběru vysněného bydlení.

Společnost Veletrhy Brno děkuje všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za pochopení a věří, že se podaří připravit úspěšnou akci v novém termínu.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.