Tajmac-ZPS zve na MSV 2019

tajmac

Na letošním MSV představíme exponáty ze dvou divizí. Divize MANURHIN K‘MX letos vystavuje naše nejproduktivnější dlouhotočné automaty – desetiosý K’MX SWING a osmiosý K’MX 816 CLEVER.

Tajmac-ZPS

Oba stroje umí obrábět tyčový materiál až 4 nástroji současně. Proto se hodí zejména pro složitější součásti vyráběné ve velkých sériích, u kterých není potřeba stroj často přeseřizovat a naplno se tak využije jejich vysoká produktivita. Jsou vhodné zejména pro automobilový průmysl, který je nabitý rotačními součástmi o velkých sériích a malých maržích. Nebo pro obranný průmysl. Stroj K‘MX 816 je navíc pro účely veletrhu osazen adaptérem pro speciální jednotku na frézování dlouhých závitů. V této výbavě je jeho využití zajímavé zejména v oblasti medicíny.


Fotogalerie z MSV 2018

Divize CNC vystavuje vertikální obráběcí centrum MCFV 1060 s automatickým výměníkem palet, robotem a aplikací Průmyslu 4.0, které lze považovat za novinku. Stroj je vhodný především pro sériovou výrobu. Jako druhý stroj představíme vysoce přesné portálové centrum MCV 1220 s dvouosou souvisle řízenou obráběcí hlavou. Oba stroje najdou uplatnění ve všech oblastech při opracování kovů, ale i jiných materiálů například grafitu, plastů.

Zdroj zprávy zde.