TOS VARNSDORF mezi nejlepšími českými firmami

Na konci listopadu 2021 byly ve Španělském sále Pražského hradu vyhlášeny výsledky 26. ročníku ankety „Českých 100 Nejlepších“. Firma TOS VARNSDORF zde opět bodovala a dosáhla tak jednoho ze svých největších společenských úspěchů současnosti.

tos varnsdorf

Anketu pořádá pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

tos varnsdorf

V rámci letošního roku byly kromě 100 nejlepších oceněny i společnosti a instituce 8 oborových kategorií, které mají bezprostřední dopad na životní úroveň obyvatel ČR: Cestovní ruch & hotelnictví, Dynamický růst & stabilita, Strojírenství & Informační a komunikační technologie, Invence – nasazení – export – zisk, Stavebnictví & doprava, Zaměstnanost & výrobní družstevnictví, Životní prostředí – zemědělství – potravinářství, Zdraví – vzdělání – humanita.

100 best

A právě v oborové kategorii Strojírenství & Informační a komunikační technologie byla oceněna společnost TOS VARNSDOF jako jedna ze sedmi nejlepších. Slavnostního večera se za firmu zúčastnil člen správní rady Ing. Jan Rýdl starší, který převzal toto významné ocenění, jež je nezpochybnitelným uznáním práce všech zaměstnanců společnosti TOS VARNSDORF.

Zdroj zprávy: TOS VARNSDORF a.s.
TOS Vansdorf