TÜV SÜD Czech: Výjimečná kvalita si zaslouží ocenění

Praha. TÜV SÜD Czech již po osmé oficiálně představila firmy dlouhodobě usilující o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků, kterým slavnostně předala Certifikáty výjimečnosti.

Tato ocenění udílela v návaznosti na kampaň Listopad – Měsíc kvality v České republice.

Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již osmým rokem. Podmínkou pro jeho získání je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma tedy musí být držitelem více certifikačních dokumentů, které garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

V roce 2014 byl Certifikát výjimečnosti propůjčen celkem 16 společnostem, což přestavuje rekordní nárůst o celou čtvrtinu v porovnání s rokem 2013. Mezi nové držitele ocenění patří například MND Gas Storage, MAKRO Cash & Carry ČR, VITKOVICE MILMET SPÓŁKA AKCYJNA, Výstavba sítí Kolín nebo Schindler CZ. Program Měsíce kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality.

„Chci poděkovat všem firmám a jejich prozíravým manažerům, pro které není řízení kvality cizím pojmem. A velmi si přeji, aby jejich počet rychle rostl. Protože v kvalitě a pořádku obecně vidím skvělý základ budoucnosti naší malé ekonomiky,“ komentoval událost Oleg Spružina – generální ředitel
TÜV SÜD Czech.

vyjim
Fotografie: Slavnostního předávání Certifikátů výjimečnosti se zúčastnili zástupci oceněných společností a také zástupci společnosti TÜV SÜD Czech.

i TÜV SÜD je vedoucím mezinárodním koncernem v oblasti poskytování služeb ve strategických oblastech PRŮMYSL, MOBILITA a CERTIFIKACE. S více než 20 000 pracovníky poskytujeme služby na 800 místech celého světa. Mezioborové týmy specialistů TÜV SÜD zajišťují optimalizaci techniky, systémů a know-how. Jako procesní partneři posilují konkurenceschopnost našich zákazníků na globálním trhu.