TÜV SÜD Czech získala za projekt DYCOT 3. místo v soutěži

TUV soutěž

Praha. Společnost TÜV SÜD Czech získala za projekt DYCOT 3. místo v soutěži CzechInvest Investor a podnikatelská nemovitost roku 2015 v kategorii Výzkum a vývoj. Projekt specializované laboratoře dynamických zkoušek DYCOT, která nabízí i fyzické simulace dynamického zatížení komponentů a struktur vozidel nad rámec virtuálních simulací, je významnou investicí TÜV SÜD Czech a inovací ve středoevropském automobilovém průmyslu.

Soutěž Investor a podnikatelská nemovitost roku, kterou pořádá již tradičně Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest s podporou Sdružení pro zahraniční investice – AFI, byla slavnostně vyhlášena 25. října 2016 v Praze. Záštitu nad soutěží převzal ministr průmyslu a obchodu České republiky Jan Mládek. Ocenění Investor roku se udělují společnostem, které v předcházejícím roce oznámily investiční záměr v České republice. Vítěze jednotlivých kategorií vybírá z projektů zprostředkovaných agenturou CzechInvest odborná porota. Letos získalo ocenění celkem jedenáct významných investorů a podnikatelských nemovitostí za rok 2015.

Tento rok se ceny pro investory roku udělovaly v těchto kategoriích:
• Investor roku – Výroba
• Investor roku – Výzkum a vývoj
• Investor roku – IT a sdílené služby.

„Třetí místo v oblasti Výzkumu a vývoje soutěže Investor roku nás opravdu velice těší. Věříme, že projekt DYCOT, jako první svého druhu v regionu CEE, je vskutku jedinečný, a že přispěje k dalšímu technologickému rozvoji automobilového průmyslu v České republice,“ řekl k výhře Štěpán Rabiňák, Business Development Manger společnosti TÜV SÜD Czech.

TUV soutěž

Soutěž Investor a podnikatelská nemovitost roku se každoročně účastní představitelé významných investorů, podnikatelů i státní správy a místní samosprávy. Více informací o výsledcích naleznete zde.

TUV diplom