Účast na veletrhu AMPER 2024 potvrdilo již více než 410 vystavovatelů! Využijte zvýhodněnu cenu a přihlaste se!

Amper pozvánka

Blíží se termín největšího mezinárodního veletrhu automatizace, energetiky, elektrotechniky, komunikace, osvětlení a zabezpečení v ČR. Aktuálně je již přihlášeno 410 vystavovatelů, kteří jsou uvedení v online katalogu 2024 a přihlášky stále pokračují. Veletrh proběhne 19. až 21. března, a to na ploše 20 000 m2 v moderních halách V a F, ale také na přilehlých venkovních plochách. Takže pro návštěvníky bude AMPER 2024 opět velmi atraktivní.

Fotogalerie – návštěvníci na veletrhu AMPER 2023

Každoročně tento veletrh představuje velkou obchodní příležitost pro vystavující firmy, které zde mohou získat nové zákazníky, ale i kooperační nabídky nebo dokonce investiční příležitosti. Návštěvnost veletrhu bývá vysoká a za 3 dny navštíví expozice v průměru přes 25.000 návštěvníků. Část návštěvníků je ze zahraničí, což platí i o vystavovatelích, kteří na AMPER přijíždějí až z 23 zemí a tvoří zhruba třetinu vystavovatelů.

Vystavovatelé AMPER

Vyplatí se i vám
AMPER představuje významnou obchodní příležitost i pro firmy, které působí ve strojírenském segmentu. Před dvěma lety jsme z AMPERu udělali krátkou minireportáž s titulkem Zajímavosti z veletrhu AMPER 2022 pro strojaře.

I když se na veřejnosti ujalo označení AMPERu jako “veletrhu elektrotechniky”, ve skutečnosti zde najdete vystavovat firmy, které nabízejí průmyslovou automatizaci, řídící systémy strojů, pohony, roboty a další produkty, které dnes představují běžné součástí výrobních provozů strojírenských firem.

Je škoda, nechat si ujít příležitost
AMPER není strojírenský veletrh, ale nelze nevidět zřetelný průnik některých oborů. To už pochopilo mnoho stálých vystavovatelů, které najdete na AMPERu a současně na podzimním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Fotogalerie vybraných expozic z veletrhu AMPER 2023

E-mobilita má i zde svoje místo
Automotive není jen doménou strojírenských firem a automobilek. Mnoho součástí je elektrických, což obzvláště platí pro elektromobily. Na AMPERu je jim věnována speciální sekce, kde kromě ukázek samotných elektromobilů jsou i motocykly, užitková vozidla, různá vozítka, nabíjecí stanice a mnoho dalšího.

Fotogalerie expozic elektromobility z veletrhu AMPER 2023

Široká podpora Start-upů
Mnoho nových start-upů přichází s praktickým řešením problémů ve výrobních firmách. Veletrhy jako je AMPER jsou místem, kde mohou najít investory, ale i zájemce o jejich technologie. Proto mají mají malé a začínající firmy, ale třeba i vysoké školy, vlastní sekci, kde lze nalézt řadu zajímavých nápadů a řešení. Podpora start-upům umožňuje minimalizovat náklady na veletrh, ale současně získat tolik potřebné kontakty na nové klienty.

Fotogalerie start-upových expozic z veletrhu AMPER 2023

Výhodná byznysová akce
Pro mnoho manažerů představuje aktivní účast na jakémkoli veletrhu náklady a hromady práce navíc, ale kde jinde je šance získat nové kontakty, zakázky a v neposlední řadě i nové zaměstnance, než právě na veletrhu? Je to velmi vzácná příležitost, která se během roku vyskytuje jen velmi vzácně. AMPER by měl oslovit nejen ty, kteří mají skutečný zájem o lepší obchodní výsledky  své firmy, ale také ty, kteří si prozatím netroufají na MSV a třeba mají obavy z návratnosti nákladů. Na menším veletrhu si snadněji mohou otestovat celou organizaci veletrhu, náklady i přínosy a v neposlední řadě i zvýšit profit své firmy.

Zvažte proto svoji účast ať již jako vystavovatelé nebo jako návštěvníci. Podrobnosti pro obě skupiny naleznete na stánkách veletrhu.

Přihlášku k účasti si můžete stáhnout přímo zde…

přihláška amper