Veletrhy Brno: Provoz Asistenčního centra pomoci pro uprchlíky plánované veletrhy neohrozí

Brno výstaviště pavilon A

Vážení vystavovatelé, vážení návštěvníci a partneři, rádi bychom zareagovali na dotazy, které nám kladete v souvislosti s provozem Asistenčního centra pomoci pro uprchlíky v pavilonu B a souběžném pořádání veletrhů, které jsou naplánovány již na začátek dubna.

Veletrhy Brno jsou hrdé na to, že mohou přispět svou pomocí uprchlíkům
Společnost Veletrhy Brno s hrdostí navazuje v této těžké době na svou tradici společensky odpovědné firmy a neváhá přispět svými prostorovými možnostmi k řešení velmi vážné situace. Na brněnském výstavišti vzniklo v rekordním čase Asistenční centrum pomoci pro uprchlíky a 2. března zahájilo provoz. Funkce centra se postupem času rozšířila také na ubytovací prostor až pro několik stovek uprchlíků.

BVV centrum pro uprchlíky z Ukrajiny

Provoz centra v žádném případě plánované veletrhy a další akce v areálu neohrozí
Brněnské výstaviště je multifunkční prostor, kde se běžně koná více akcí souběžně. Logisticky umíme akce oddělit a korigovat přípravné práce vystavovatelů a následně směr pohybu návštěvníků tak, aby nebyly narušeny ani veletržní aktivity, ani provoz asistenčního centra pomoci. Veletržní areál bude rozdělen formou mobilního oplocení podle níže uvedeného plánku.

BVV mapka

Věříme, že se nám podaří zúročit dlouholeté zkušenosti s pořádáním veletrhů a akcí a zajistíme vysoký standard fungování veletrhů i centra.

Děkujeme za pochopení. Těšíme se na vás.

Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.