Vystavovat na FOR INDUSTRY 2018 se vyplatí

FOR Industry

Důkazem je opakovaná účast úspěšných vystavovatelů z předchozích ročníků i zájem nových firem, které patří ke světové špičce ve svých oborech.

Strojírenský veletrh FOR INDUSTRY je prestižní byznysovou akcí, pro české i zahraniční technologické firmy a odbornou veřejnost v oblasti strojírenství a příbuzných oborů. Letos se jedná o již 17. ročník, což v oblasti výrobních technologií představuje značný kus historie. Za tu dobu procházel bouřlivým vývojem nejen samotný technický základ strojírenského průmyslu, ale i ekonomický vývoj evropského a potažmo i českého hospodářství.

V krizových letech 2008 až 2011 se do potíží s nedostatkem zakázek nebo poklesem prodejů dostaly prakticky všechny výrobní i obchodní firmy, působící v oblasti průmyslu. A právě tehdy se ukázalo, jak významné jsou strojírenské veletrhy. Mnoho firem na nich našlo nové zákazníky, nové obchodní příležitosti, kooperace nebo možnosti jak zefektivnit svůj provoz.

Profika

Již 17 let se na veletrzích FOR INDUSTRY prezentují nové technologie, které firmám umožňují vyrábět ekonomičtěji, s nižšími náklady a vyšší produktivitou, ale také s menšími dopady na životní prostředí a s menší energetickou náročností. Díky technologickým novinkám se také posouvají možnosti výroby. Nové CNC stroje, nové řezné nástroje, nové řídící systémy, nové povrchové úpravy, nové technologie svařování, laserové řezání a svařování, průmyslový 3D tisk na bázi kovu nebo vysokopevnostních polymerů, hybridní stroje, které dokáží kombinovat odlišné výrobní technologie do jednoho pracoviště – to všechno je jen část technologií, které spolu s automatizací a robotizací zcela změnily charakter moderní strojírenské výroby.

Tajmac

Účast na veletrhu je prezentací konkurenceschopnosti
Novinky prezentované na průmyslových veletrzích FOR INDUSTRY umožňují strojařům zvyšovat konkurenceschopnost na zahraničních trzích i doma. Efektivita výroby a tlak na cenu je celosvětovým trendem a firmy, které tyto trendy v dostatečné míře neimplementují do svých procesů, mohou brzy ztratit šance na kooperace nebo na ziskové zakázky a následně i na vlastní prosperitu. Je třeba vyrábět levněji, rychleji a chytřeji. Proto výrobní firmy dávají při nákupech přednost technicky vyspělejším řešením, strojům s vyšším výrobním potenciálem a všeobecně sofistikovaným technologiím. Také proto se firmy čím dále tím častěji zajímají o platformu Průmysl 4.0, která představuje efektivní konektivitu a synergii strojů.

Řízené stroje

Konkurenceschopnost je klíčovým atributem i pro firmy dodávající strojírenské technologie. Firma, která neobstojí v přímém srovnání na veletrhu, rychle ztrácí pozice a odběratelé raději dají přednost úspěšnější konkurenci, resp. konkurenci, která “je vidět”, která se nebojí srovnání a která navíc umožní zájemcům prodiskutovat svoje potřeby osobně na veletrhu.

for industry

Řada vystavovatelů v posledních letech přichází s relativně novou strategií a na veletrzích nepředstavuje pouze konkrétní nové či již v praxi ověřené stroje nebo technologie, ale i své vize, plány a připravované projekty. Hitem posledních dvou let je Průmysl 4.0, ale prezentované vize se často týkají i jiných oblastí. Zákazník tak může získat ucelenější představu o dalším vývoji produktů, o inovačním potenciálu vystavovatele nebo o možnostech, které mu může vystavovatel nabídnout v dalších letech. To může hrát důležitou roli při rozhodování o investicích do technologií, protože se tím prodlužuje výhled do budoucnosti a zlepšuje schopnost plánovat technologický vývoj v delších intervalech.

Veletrh FOR INDUSTRY – výhoda pro obě strany
Žijeme v dynamickém světě, který preferuje rychlý přístup k informacím, dostupné vizuální prezentace a operativní komunikaci. Strojírenské veletrhy FOR INDUSTRY jsou obchodní platformou, které tyto požadavky bez výhrad naplňují. Nabízí exkluzivní prostor pro setkání dodavatelů technologií a potenciálních zákazníků. Návštěvníci mohou vidět premiéry strojů a horké novinky v mnoha oborech od řezných nástrojů až po 3D tisk.

Profika

Pro strojírenské firmy je výhodnější navštívit veletrh a srovnat dostupná řešení na jednom místě, než objíždět jednotlivé dodavatele strojů a technologií nebo se účastnit dnů otevřených dveří a podobných separátních akcí. Tento trend se potvrdil i v minulém roce, kdy FOR INDUSTRY navštívilo přes 7.000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Ukázalo se, že jarní termín umožňuje strojařům pružněji reagovat na aktuální potřeby při investicích do technologií a že možnost přímého srovnání konkurenčních strojů a řešení.

Vystavujte na FOR INDUSTRY 2018
Využijte významnou obchodní příležitost v první polovině roku 2018 a nabídněte svoje stroje, zařízení, technologie a služby českým i zahraničním strojařům na prestižním veletrhu FOR INDUSTRY 2018, který se koná na Výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech 15.-18.5.2018. Informace o cenách za výstavní plochy a sortiment dalších služeb, které jsou připraveny pro váš úspěch na veletrhu, naleznete zde.

Kontaktujte:
Manažerka veletrhu
Mária Hartmannová
Tel.: 225 291 265, mobil: 607 036 956
E-mail: hartmannova@abf.cz

Manažer veletrhu
Ing. Milan Kuchta
Tel.: 225 291 232, mobil: 724 137 914
E-mail: kuchta@abf.cz

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ CEZ logo