Vystavovatelé na MSV 2022: Bomar se specializuje na vývoj a výrobu pil pro obchod a průmysl

Bomar

Moderní, stabilní a celosvětově úspěšná. Taková je společnost Bomar, která se specializuje na vývoj a výrobu ručních i automatických pil pro obchod a průmysl. Její specialisté v oboru již téměř 30 let rozšiřují prodejní síť v Evropě, Asii a Americe. V Česku mají hned dva výrobní závody, aby pokryli tuzemskou i zahraniční poptávku.

Svým zákazníkům vychází maximálně vstříc a stroje jim vyrábí na míru. Kromě pásových pil nabízí i celá řezací centra, materiál a veškeré komponenty, které k takovému zařízení patří. Jejich nabídka služeb zahrnuje také rozsáhlý program manipulačních systémů – dopravníky materiálu, délkové dorazy, podavače, odjehlovací a třídící zařízení, stejně jako automatické řízení řezaných obrobků. Vše je pak tvořeno s vizí neustálého pokroku a rostoucí digitalizací. S ručními a mobilními pilami, stejně jako hydraulickými a CNC řízenými automaty, nabízí firma možnost oboustranných úhlových řezů a také řezání ocelových materiálů téměř všech rozměrů.

Bomar Bomar

Fotogalerie expozice Bomar z MSV 2021

Jako silný hráč v oboru s pilami je společnost Bomar také lídrem modernizačních postupů. Po celém světě neustále usiluje o modernizaci výroby a zlepšování míry automatizace. S letošní investicí do dvou nových obráběcích center vybavených nejmodernější technologií optimalizuje společnost flexibilitu a produktivitu.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.