Vystavovatelé na MSV 2022: KASYS představí zpracování a princip fungování automatizovaných skladových systémů Hänel

kasys

Společnost KASYS® s.r.o. již tradičně představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně zpracování a princip fungování automatizovaných skladových systémů Hänel. Svým zákazníkům poskytuje komplexní dodání a servis systémů Hänel Lean-Lift®, Hänel Rotomat®, LogiTower a dalších produktů. Zakázky jsou realizovány jako komplexní projekt od stavebních úprav, statických výpočtů až po softwarové řešení.

kasys

Mezi hlavní přednosti nabízených produktů patří úspora nákladů, času a prostoru. Na minimální ploše umožňují skladovat maximální počet položek, optimalizují a zrychlují logistické procesy celé společnosti, čímž dochází k efektivnímu využití času a prostoru.

Kasys Hänel

V oblasti průmyslu se nabízené automatizované systémy využívají jako operativní sklady, výdejny nářadí a měřidel, mezioperační sklady nebo jako samostatné celky. V oblasti administrativy lze najít využití k archivaci dokumentů. K dispozici Vám zde bude kvalifikovaný personál, který Vám rád poskytne podrobné informace a nabídne Vám řešení přímo na míru dle Vašich potřeb. Více informací naleznete také na www.kasys.cz.

Přijďte s námi oslavit 30leté výročí společnosti. Těšíme se na vás na stánku č. 02 v pavilonu A2.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.