Vystavovatelé na MSV 2022: TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE – Autorizovaný zástupce a distributor CNC obráběcích strojů značky DN Solutions

Tecnotrade

TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je obchodní společnost zabývající se prodejem, záručním i pozáručním servisem CNC obráběcích strojů pro třískové obrábění na území České a Slovenské republiky. TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je autorizovaným zástupcem a distributorem CNC obráběcích strojů značky DN Solutions (dříve Doosan Machine Tools). DN Solutions je silným a spolehlivým partnerem, který je schopný nabízet zákazníkům výhodné řešení pro servis stávajících strojů i pro investice do strojů nových. Portfolio CNC obráběcích strojů značky DN Solutions zahrnuje více než 350 typů strojů. Stroje DN Solutions jsou vyvíjeny moderními metodami ve spolupráci se světovými lídry dodávajících jednotlivé komponenty. Neustále rozšiřuje a inovuje svůj sortiment a citlivě reaguje na požadavky trhu a zkušenosti z praxe.

Tecnotrade

Společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE v roce 2021 oslavila již 20 let svého působení na trhu CNC obráběcích strojů v České a Slovenské republice. Doposud dodala na český a slovenský trh přes 2500 strojů do více než 550 firem. V poslední době prodává nejen jednodušší soustruhy i frézky, ale roste i podíl prodeje složitějších strojů a multifunkčních soustružnicko-frézovacích obráběcích center. Čím dál častěji bývají klasické stroje doplněné o upínací systémy, automatizační prvky a robotizaci nebo je zpracovaná technologie na míru na ucelené výrobní systémy jako dopravní systémy pro obrobky, měření, značení, mytí, balení a připojování do informačních systémů zákazníků se všemi možnými prvky Industry 4.0, kdy je nezbytná efektivita výrobního procesu s minimalizací podílu lidské práce na výrobním procesu.
Tecnotrade

V rámci robotizace vyvinula společnost TECNOTRADE vlastní robotickou buňku ROBOTEC APC, která je vhodná i pro menší série dílců do průměru i délky 150 mm. Zajišťuje vkládání a odebírání dílců do obráběcích strojů, je univerzální, lehce přenosná a lehce přestavitelná k jinému stroji. Pro sériovou výrobu dodává společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. výrobní linky s roboty nebo robotická hnízda.

Tecnotrade

V současné době jako doplňkový sortiment nabízí i fiber lasery Bodor a 3D tiskárny různých značek. V rámci expozice firmy Tecnotrade uvidíte robotickou a kobotickou buňku v kombinaci s horizontálním soustruhem LYNX 2100, vertikální obráběcí centrum řady DNM a další typy strojů DN Solutions.

Tecnotrade

Zdroj zprávy: veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.