Zvyšte počet zákazníků vaší firmy na veletrhu FOR INDUSTRY 2018

FOR INDUSTRY

Pražské veletrhy FOR INDUSTRY nabízejí nejlepší příležitost přímého oslovení cílové skupiny vašich zákazníků v první polovině roku.

Česká republika se řadí mezi průmyslově nejvyspělejší země Evropy v oblasti strojírenství a příbuzných oborů. Je obchodní křižovatkou, která spojuje Evropu s východními státy, ale také tranzitní zemí pro obchod mezi jižními státy a pobaltskými zeměmi. Praha není jen hlavním městem naší země, ale také jejím nejvýznamnějším obchodním centrem.

Pražské veletrhy FOR INDUSTRY prokázaly, že dokáží vytvořit prestižní prostředí pro úspěšné obchodní prezentace českých i zahraničních firem, které se řadí ke světové špičce. Letošní, již 17. Ročník, který se koná v termínu 15. až 18. května 2018 na Výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, opět propojí vystavovatele nejmodernějších strojírenských technologií s potenciálními zákazníky a návštěvníky z řad odborné veřejnosti.

FOR INDUSTRY

Především významná obchodní příležitost
Zástupci strojírenských firem zde naleznou informace o nových strojích, zařízeních, o parametrech, o možnostech integrace technologií do výrobních a zpracovatelských procesů, o cenách a výhodách oproti konkurenčním řešením. FOR INDUSTRY 2018 je tak velmi efektivním prostředím pro uzavírání kontraktů, pro nákup strojů a získání nových zákazníků, a to zdaleka nikoli pouze tuzemských.

Významnou část návštěvníků minulých ročníků FOR INDUSTRY tvořili zájemci z blízkého Německa a Rakouska, ale také z Itálie, Slovenska, Polska, zemí Beneluxu nebo z asijských zemí. Zahraniční firmy u nás hledaly příležitosti k nákupu technologií i možnosti výhodných kooperací. Pro české firmy je to zajímavá příležitost oslovit na domácí půdě i zahraniční klienty. V rámci doprovodného programu se proto uskuteční odborný seminář, který pořádá partner veletrhu – Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS s cílem podpořit rozvoj spolupráce mezi českými průmyslovými a obchodními společnostmi a potenciálními partnery se zemí SNS.

MASTERCAM

FOR INDUSTRY jako magnet pro strojaře
Pražský strojírenský veletrh umí přitáhnout management českých i zahraničních firem, a to i díky prestižním doprovodným akcím. Například na konferenci “Setkání lídrů českého průmyslu a exportu” se v minulém roce přijelo podívat přes 400 ředitelů, majitelů firem a jiných zástupců TOP managementu.

V minulém roce prošlo expozicemi strojírenského veletrhu FOR INDUSTRY přes 7000 návštěvníků. Nabízet v takovém prostředí svoje stroje, technologie a služby je lukrativním způsobem, jak zvýšit profit firmy a rozšířit počet obchodních kontaktů.

Místo pro dobré obchody i posílení firmy
Pražský strojírenský veletrh není jen skvělým místem pro získávání nových zákazníků a kontraktů. Mnoho firem dnes obtížně hledá kvalifikované pracovníky s potřebnými zkušenostmi. Nedostatek odborníků často brzdí rozvoj firem a nutí firmy ke kooperacím, nebo k náboru méně kvalifikovaných sil, nebo pracovníků ze zahraničí. I na to organizátoři veletrhu pamatují a nabízejí platformu, pro řešení těchto problémů. Součástí FOR INDUSTRY je proto nabídka pracovních příležitostí FOR JOBS, kde firmy mohou hledat řešení svých potřeb v personální oblasti, a to mnohem rychleji a efektivněji, bez zprostředkovatelů a agentur.

STYLE 510

Vystavujte letos v Praze!
FOR INDUSTRY 2018 je nejvýznamnější obchodní příležitostí pro české strojaře v první polovině roku. I vaší firmě se vyplatí tuto příležitost nezmeškat a zvýšit si obrat a zisk. Informujte se o cenách za výstavní plochy a zjistěte, čím vám můžeme pomoci k úspěchu na veletrhu.

Kontaktujte:
Manažerka veletrhu
Mária Hartmannová
Tel.: 225 291 265, mobil: 607 036 956
E-mail: hartmannova@abf.cz

Manažer veletrhu
Ing. Milan Kuchta
Tel.: 225 291 232, mobil: 724 137 914
E-mail: kuchta@abf.cz