ABB vydává nové vydání ABB Review se zaměřením na optimalizované rozhodování

ABB zveřejnilo vydání 3/2022 svého magazínu ABB Review. Tématem tohoto čtvrtletí technického magazínu je „Lepší rozhodnutí“, které popisuje výhody digitálních řešení pro rozhodování v celém podniku, od C-suite až po továrnu. Osoby s rozhodovací pravomocí musí být schopny rychle a přesně shromažďovat a analyzovat data. ABB k tomu poskytuje řadu technických řešení.

RobotStudio, světově nejrozšířenější software pro simulaci a offline programování robotů, je příkladem takového řešení od ABB. RobotStudio AR Viewer je aplikace rozšířené reality (AR) pro mobilní zařízení, která zobrazuje průmyslové roboty dříve nakonfigurované v RobotStudio v reálném produkčním prostředí. Podkladová technologie AR nabízí možnost přesného určení polohy robota v dílně, což přispívá k lepšímu pochopení prostorových podmínek a urychluje tak plánování výrobních procesů.

ABB Review

Portfolio digitálních řešení ABB Ability TM zahrnuje více než 170 produktů IoT používaných komerčními a průmyslovými zákazníky v celé řadě průmyslových odvětví. To bude také uvedeno v novém vydání. ABB Ability TM spojuje inovativní software s konektivitou a pomáhá zákazníkům ABB činit mnoho lepších rozhodnutí v jejich podnikání s cílem zvýšit produktivitu, zlepšit agilitu a snížit emise. Příkladem toho je nové cloudové řešení ABB Ability™ Energy and Asset Manager, kterému se podrobně věnuje nový přehled ABB. Je přístupný z jakéhokoli místa a jakéhokoli připojeného zařízení a optimalizuje spotřebu energie datových center a dalších zařízení.

„V minulosti se operátoři rozhodovali intuitivně na základě dlouholetých zkušeností a formálního školení,“ píše na prvních stránkách časopisu generální ředitel ABB Björn Rosengren. “Techniky dolování dat a umělá inteligence dnes operátorům usnadňují rozhodování s množstvím informací, které byly dříve nedostupné.”

ABB Review vychází od roku 1914, což z něj činí jeden z nejdéle vycházejících odborných časopisů svého druhu. Publikace slouží jako zdroj technické inspirace a informací a představuje nejnovější inovace společnosti v různých vědeckých a technických oborech v různých komerčních odvětvích. a průmyslových kontextech a nahlíží na ty významné technologické trendy a problémy z jedinečné perspektivy výzkumníků, inženýrů a techniků ABB.

Abb review

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) je přední technologická společnost, která řídí globální transformaci společnosti a průmyslu směrem k produktivnější a udržitelnější budoucnosti. Spojením svého portfolia v oblastech elektrifikace, robotiky, automatizace a technologie pohonů se softwarem definuje ABB hranice toho, co je technologicky proveditelné, a umožňuje tak nové špičkové výkony. ABB se ohlíží za úspěšnou historií dlouhou více než 130 let. Úspěch společnosti je založen na talentu jejích přibližně 105 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích. www.abb.com

Zdroj zprávy: ABB
ABB logo male