Denisa Fukalová se ujímá Divize investic a zahraničních aktivit

Divize investic a zahraničních aktivit má od 3. dubna 2023 novou ředitelku. Stala se jí Ing. Denisa Fukalová, která bude řídit odbory financování investic, rozvoje investic a zahraničních aktivit. Ve funkci vystřídala Ing. Evu Jungmannovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Ing. Denisa Fukalová

 

„Jsem ráda za příležitost pracovat v CzechInvestu a uplatnit zde bohaté zkušenosti s koordinací týmů a projektů se zaměřením na aktivity investorů a propojování dílčích subjektů, včetně lokalizace nemovitostí pro jejich potřeby. Oblast investování se každoročně vyvíjí a letos po náročném roce před námi stojí mnoho výzev, včetně novely zákona o pobídkách, kterou pomůžeme přenést do praxe tak, jak to bylo před rokem 2019,“ uvedla Denisa Fukalová, ředitelka Divize investic a zahraničních aktivit.

ADK

Reklama

Denisa Fukalová absolvovala obor Ekonomika a management na Podnikohospodářské fakultě Technické Univerzity v Liberci. Před nástupem do agentury CzechInvest pracovala v poradenských společnostech Deloitte, PricewaterhouseCoopers a Colliers International, kde na různých pozicích pomáhala mezinárodním klientům při hledání akvizičních cílů, investorů, popřípadě průmyslových nemovitostí pro rozšíření výroby. Ve volném čase se věnuje především své rodině. Ráda lyžuje a čte knihy.

Zdroj zprávy: CzechInvest
czechinvest