DK machinery předvede na Blechexpo 2023 nový laser a inteligentní sortovací systém Outmoves

DK machinery

Společnost DK machinery, rodinná firma, která již více než 30 let dodává na český a slovenský trh tvářecí a obráběcí stroje a je výhradním zástupcem Mitsubishi Electric v České republice, Vás zve na veletrh Blechexpo, který se koná ve Stuttgartu ve dnech 7.11.2023 až 10.11.2023.

Mitsubishi ML3015GX-F DK machinery

Stánek Mitsubishi Electric naleznete v hale 3, stánek 3202. Na ploše 450 m2 se Vám představí laserový řezací stroj ML3015GX-F s automatizací ASTES4MAS (SkyWay + SortPro).

Astes4

Jedním z našich hlavních témat na veletrhu bude ASTES4 “Outmoves”. Společnost ASTES4 vyvinula systém “Outmoves”, který do třídicích systémů přidává více inteligence. Výrazně plynulejší dynamika také snižuje nároky na údržbu.

Astes4 Outmoves

Přepracované algoritmy dodávají díly až o 35 % rychleji s patentovaným čtyřramenným třídicím systémem ASTES4. To šetří až 30 % energie a snižuje provozní náklady.

Astes4 lasorting

Laserový řezací stroj ML3015GX-F je unikátní také tím, že neobsahuje komponenty od externích dodavatelů, ale kompletně je sestaven z vlastních částí, které byly všechny vyvinuty společností Mitsubishi Electric. To se týká řízení, motorů, frekvenčních měničů, relé a mnoha dalších dílů, které jsou pečlivě navrženy a testovány pro dlouhodobý spolehlivý provoz. Společnost Mitsubishi Electric vyvinula také nejmodernější laserový zdroj.

Mitsubishi DK machinery

Laserový zdroj Mitsubishi Electric přináší nejnovější pokroky v oblasti čistého paprsku a antireflexních technologií. Tyto pokroky nejen zvyšují spolehlivost, ale také zlepšují výstupní a zpracovatelské schopnosti. Stabilní a spolehlivý řezný proces zajišťují všechny komponenty uvnitř laserového zdroje, které jsou vyrobeny v tak vysoké kvalitě, že je na ně poskytována záruka 5 let.

Asistence umělé inteligence – dělejte to chytře
„Mozkem“ laserových řezacích strojů řady GX-F je patentovaná technologie umělé neuronové sítě (AI) Maisart® od Mitsubishi Electric, která napodobuje neurony v lidském mozku. Využívá zvukové a světelné senzory k monitorování procesu řezání v reálném čase a automaticky upravuje parametry pro optimalizaci výkonu řezání. V závislosti na stabilitě zpracování zvyšuje asistence umělé inteligence také rychlost řezání.  Systém Maisart®, který se používá také v automobilech a pomáhá předcházet nehodám, je základem řady GX-F a vytváří systém zpracování pro maximální produktivitu.

Pokud je zjištěn špatný řez, umělá inteligence provede potřebné úpravy, aby se řez zlepšil nebo obnovil. Systém může také optimalizovat rychlost řezání.  Trysky, u kterých AI monitor trysek zjistí, že jsou vadné, jsou automaticky nahrazeny náhradními, aby bylo zajištěno nepřetržité zpracování po dlouhou  dobu. Pokud je zjištěn špatný řez, umělá inteligence provede potřebné úpravy, aby se řez zlepšil nebo obnovil. Systém může také optimalizovat rychlost řezání.

mitsubishi

Řezná hlava ZoomHead – nastavení v rekordním čase
Patentovaný optický systém Mitsubishi Electric nabízí optimální ovládání paprsku podle druhu materiálu a jeho tloušťky. Řezná hlava ZoomHead poskytuje kvalitu, rychlost a flexibilitu automatickou změnou velikosti paprsku, tvaru paprsku a ohniskové vzdálenosti pro každý materiál. Zpracovává tak širokou škálu tlouštěk. Protože není nutné měnit čočku podle tloušťky a druhu materiálu, výrazně se zkracuje doba nastavení. Obsluha tak může přepínat mezi materiálem různých tlouštěk, aniž by byla ohrožena kvalita řezání, a to bez ručního zásahu.Volitelný měnič trysek automaticky čistí, kalibruje a mění trysky, čímž se zkrátila doba nastavování pro různé typy materiálů.

Pokročilá technologie úspory plynu (aGR-eco)
Zvyšte své zisky snížením provozních nákladů. Snížení provozních nákladů je dosa ženo snížením spotřeby plynu N2 až o 76 %. Použití originální technologie proudění plynu N2 od Mitsubishi Electric přineslo výhodu dramatického snížení spotřeby, aniž by se tryska dotkla povrchu materiálu – tedy žádné škrábance na povrchu – a s možností pracovat s materiálem o tloušťce od 1 do 25 mm.

DK machinery Mitsubishi laser

 Nový systém si můžete prohlédnout naživo v akci na veletrhu Blechexpo!

Stuttgart ve dnech 7.11.2023 až 10.11.2023

Kontakt:
DK machinery
Telefon: +420 567 572 311
E-mail: info@dkmachinery.eu
www.dkmachinery.cz

DK machinery nové logo