Mazak připravil dny otevřených dveří a online semináře

Mazak

Společnost Mazak se vzhledem k rozhodnutí pořadatelů zrušit letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně rozhodla připravit řadu nových aktivit. Ty umožní zákazníkům zůstat v kontaktu se zástupci společnosti a novinkami, které v letošním roce společnost Mazak připravila. Půjde zejména o sérii dní otevřených dveří, virtuálních seminářů a osobních setkání s významnými zákazníky z České republiky a Slovenska.

„S ohledem na zdraví a s péčí řádného hospodáře plně podporujeme rozhodnutí vedení MSV letošní ročník veletrhu zrušit. Souhlasíme, že je třeba minimalizovat nejen rizika zdravotní pro zaměstnance a partnery, ale i rizika investiční. Abychom zůstali nadále v těsném kontaktu s našimi zákazníky, plánujeme v září sérii dnů otevřených dveří v našem českém technologickém centru,“ řekl Petr Šimáček, branch manager české pobočky.

Mazak MSV

Dny otevřených dveří se uskuteční ve druhé polovině září. O konkrétních datech a novinkách, na které se budou návštěvníci moci těšit, bude firma brzy informovat, a to jak na sociálních sítích, tak na webové stránce www.mazakeu.cz. Na ní se bude možné v nadcházejících týdnech registrovat i do zmíněných virtuálních seminářů.

„Těšíme se na naše stávající i budoucí obchodní partnery během podzimních akcí, ať už osobně, nebo prostřednictvím online seminářů. Jsme otevřeni i individuální návštěvě našeho technologického centra. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím telefonu či e-mailu. A samozřejmě nepochybujeme, že se znovu setkáme osobně a v plné síle na MSV 2021,“ dodal Šimáček.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno