Mezinárodní strojírenský veletrh 2024 se zaměří na klíčová průmyslová témata

msv 2024

Od 8. do 11. října 2024 se na brněnském výstavišti uskuteční již 65. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Na jednom místě se tak návštěvníci budou moci seznámit s novými průmyslovými řešeními a výrobními postupy. Společně s MSV se letos konají i specializované veletrhy IMT, PLASTEX, FOND-EX, WELDING a PROFINTECH. Nejvýhodnější cenové podmínky k účasti mohou získat vystavovatelé do 31. 3. 2024.

msv 2024

Obrábění a tváření, digitalizace i 3D technologie
Zvýrazněným tématem bude díky veletrhu IMT obor obráběcích a tvářecích strojů. Firmy se zaměří na inovace a trendy v odvětví a představí i řadu moderních technologií. Dalším důležitým tématem bude digitalizace průmyslu. V expozicích napříč výstavními pavilony budou prezentovány inovativní přístupy.

tecnotrade tecnotrade

Fotogalerie obráběcích technologií z MSV 2023 (©Zakazka.cz)

Projekt Digitální továrna 2.0 ukáže cestu směrem k efektivnější a inteligentnější výrobě. Významnou roli budou hrát na veletrhu také progresivní technologie profesionálního 3D tisku.

Fotogalerie z Digitální továrny 2.0 MSV 2023 (©Zakazka.cz)

„Novinkou na MSV bude sekce věnovaná průmyslovému designu, který se stává v dnešní době neodmyslitelnou součástí úspěchu,“ uvedl Michalis Busios, ředitel veletrhu.

V diskuzích a připravovaných prezentacích firem budou zastoupeny i energetické úspory a optimalizace využívání energie ve strojírenských provozech. Po loňské úspěšné premiéře se vrátí také projekt Contact Ukraine umožňující propojení českých firem s ukrajinskými partnery.

Buďte součástí veletrhu
Mezinárodní strojírenský veletrh umožňuje na jednom místě komplexně představit průmyslové inovace z různých oborů. Jedná se o vhodnou příležitost oslovit odbornou cílovou skupinu zákazníků, přičemž 85 % návštěvníků se účastní rozhodujících jednání ve firmách. O atraktivitě veletrhu svědčí i to, že průměrně tráví návštěvník na veletrhu 6 hodin.

„Dle našich průzkumů panuje mezi účastníky veletrhu dlouhodobě vysoká spokojenost. Dalšího ročníku se plánuje zúčastnit 81 % návštěvníků,“ upřesnil Michal Svoboda, mluvčí veletrhu.

Fotogalerie tvářecích a řezacích technologií z MSV 2023 (©Zakazka.cz)

Ohlédnutí za úspěšným MSV 2023
64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu vzbudil u odborné veřejnosti velký zájem a přesvědčivě obhájil smysl veletrhu v době digitální transformace průmyslové výroby. Expozice 1 312 vystavujících firem ze 43 zemí obsadily 10 pavilonů brněnského výstaviště. Celková návštěvnost se za čtyři veletržní dny přiblížila k 60 000 lidí. Oslovení vystavovatelé se shodovali, že loňský ročník MSV proběhl v pozitivní atmosféře dané vysokou návštěvností a zejména kvalitou jednání.

 

Řádný termín podání přihlášky a výrazná sleva do 31. 3. 2024

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.

BVV logo

 

 

 


Články na podobné téma z poslední doby:

Ohlédnutí za Digitální továrnou 2.0 na MSV 2023

CzechTrade podepsal memorandum o vzájemné spolupráci s Veletrhy Brno

MSV 2023: Výstaviště plné atraktivních exponátů a nadšenců do průmyslových technologií