Mitutoyo: Spolehlivý partner pro moderní řízení kvality

Mitutoyo

Firma Mitutoyo, jako jeden z největších výrobců přesné měřicí techniky, samozřejmě pravidelně využívá možnosti účastnit se MSV v Brně. Vždy chce svým zákazníkům představit své novinky nejen v samotné měřicí technice, ale i ukázat způsob jejího využití, a to i včetně návazného přenosu a zpracování naměřených dat pomocí SPC. Současným trendem je růst automatizace a nasazení robotů v běžné výrobní praxi. A i zde má firma Mitutoyo zajisté co nabídnout a může představit již konkrétní aplikace.

Fotogalerie expozice Mitutoyo na MSV 2022

Jednou z významných novinek na letošním MSV bude inovovaná verze oblíbeného měřicího výškoměru LH 600 F, který opět zaujme svou vysokou přesností a hlavně pak funkčností.

Mitutoyo

Nová verze SPC SW Measurlink© V.10 zajisté překvapí zájemce svými novými funkcemi…

SPC SW Measurlink© V.10

Letošní rok je pro firmu Mitutoyo velmi významný. Slaví již 55 let působení v Evropě. A česká pobočka Mitutoyo Česko s.r.o. má tento rok také ve znamení významného výročí, neboť v červnu jsme oslavili 20 let od slavnostního zahájení činnosti. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat silnou síť prodejních subjektů pro zásobování zákazníků hlavně malými měřidly. Sami pak řešíme v našich předváděcích centrech v Teplicích, Mošnově a Povážské Bystrici s našimi zákazníky praktické úlohy, a to hlavně prostřednictvím vyšší a složitější měřicí techniky jako jsou souřadnicové měřicí stroje, konturoměry, drsnoměry, optické přístroje a další. Naše péče o zákazníky v oblasti servisu je na nejvyšší možné úrovni a je podložena našim portfoliem akreditovaných kalibračních postupů pro všechny typy námi dodávaných přístrojů, které nabízíme.

Mitutoyo logo