MSV 2018: Český svářecí stůl zaznamenává další úspěchy

cetl

Svařovací stůl ze Vsetína nahrazuje drahé zahraniční alternativy a nabízí lepší kvalitu a chytrá vylepšení, která usnadňují svařování. Na MSV 2018 byla představena jeho největší varianta.

Z původní stavebnice “hobby” svařovacího stolu pro domácí kutily a malé dílny se časem stal oblíbený pomocník pro profesionály. Poprvé jsme o svářecím stolu pana Jana Cetla psali v reportáži z MSV 2017 – Unikátní stavebnice svařovacích stolů ze Vsetína. Už tehdy nabízela firma 3 stupně velikosti a “bytelnosti” provedení – HOBBY, EXPERT a PROFI. Názvy ukazují, pro koho jsou tyto stoly určeny. V květnu tohoto roku jsme na pražském veletrhu FOR INDUSTRY 2018 mohli vidět nový a větší stůl PROFI HD s možností přidání měděné desky a také šikovný montážní vozík.

svářecí stoly

Na MSV 2018 firma pana Cetla představila další novinku. Ta vznikla na základě častých žádosti firem, které požadovaly vysoce kvalitní a robustní svařovací stůl pro běžné svařovací operace v rámci výroby. Dostupné, převážně zahraniční alternativy kromě vysoké ceny často neuspokojovaly ani svými vlastnostmi a jelikož se menší stoly pana Cetla proslavily vysokou kvalitou, rozumnou cenou a chytrým řešením upínání svařenců, rostl tlak spokojených zákazníků na stůl, který by mohl obstát i v sériové výrobě a při práci z těžšími a rozměrnějšími svařenci.

svářecí stůl

Nový stůl má označení PROFI SUPER a má pracovní desku z 12mm plechu S355. Nohy stolu jsou aretační a jsou zpevněny křížovými rozpěrami. Stůl s vlastní hmotností 550 kg je tak velmi pevný a lze dobře nastavit jeho vodorovnost. Sada upínek a různých doplňků rozšiřují variabilitu stolu pro další použití. Vrtané otvory pro upínky mají průměr 20 mm a jsou rozmístěny v rastru 100 x 100 mm. Rozměry stolu jsou 1200 x 2400 mm a diagonální statická nosnost 2.500 kg.

Další podrobnosti, ceny, e-shop s volitelnými doplňky a informace o materiálech a rozměrech naleznete na adrese svareci-stul.cz. Nový model PROFI SUPER tam sice ještě nenajdete, protože jde o horkou novinku, ale můžete se telefonicky domluvit na objednávce nebo se poptat na další parametry.

Kontakt na firmu:
E-mail: info@svareci-stul.cz
Tel.: +420 605 730 349