Nové příslušenství a novinky v oblasti mazání

SKF

SKF neustále inovuje své produkty a dnes vám proto přinášíme přehled novinek v olbasti mazání. Jedná se především o nové a vylepšené produkty Lincoln Power Luber.

První novinkou je Model 1248HP, což je nová vysokotlaká 48palcová (122 cm) hadice, která poskytuje snadný přístup k jinak těžko dostupným mazacím spojkám. Dalším pomocníkem v oblasti mazání je inovovaný otvírák sudů, který poskytuje rychlé a bezpečné otevírání standardních sudů s kapalinami. S otvírákem 5841 již nebudete potřebovat těžkopádné provizorní nástroje, jako jsou šroubováky a kladiva. Otvírák je vyroben z bezpečného nejiskřícího litého hliníku a je vybaven pohodlnou strukturovanou rukojení. Vhodný je především v aplikacích v zemědělství, stavebnictví, v průmyslových aplikacích či v oblasti údržby vozového parku a servisu. Zde se můžete podívat, jak otvírák funguje.

Vhodným nástrojem pro vaše mazací zařízení je také upevňovací svorka pro těžké mazací pistole, která nabízí bezpečné a pohodlné uložení i na mobilních zařízeních. Svorka s jednoduchou montáží je vybavena prodlouženou, předvrtanou základnou určenou pro různé aplikace a montážní konfigurace. Příhodná je především v zemědělství, stavebnictví, v průmyslových aplikacích, při údržbě vozového parku a v servisu. Je kompatibilní se všemi značkami mazacích pistolí používajících standardní zásobník o váze 400 gramů. V následujícím videu uvidíte, jak svorka funguje…

Zdroj zprávy: SKF