Nový VariCAD 2012 a bezplatný prohlížeč a konvertor VariCAD Viewer 2012

Úspěšná česká společnost VariCAD s.r.o. představuje nové špičkové produkty VariCAD 2012 a VariCAD Viewer 2012 pro Windows a Linux.

Nová verze grafického systému VariCAD 2012 přináší uživatelům významná zlepšení v grafickém rozhraní, zcela nové 2D tisky, kompletně přepracovaný modul kótování a editace kót, další zlepšení ve formátu DWG/DXF, vylepšené načítání STEP souborů a další vylepšení uživatelského rozhraní, především více možností v pop-up menu přes pravé tlačítko myši. Podrobnější informace o nové verzi včetně 30denní zkušební verze najdete na www.varicad.cz.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

VariCAD Viewer 2012 je nyní nejen bezplatný prohlížeč 2D a 3D dat a tiskový software, ale také konvertor pracující s 2D (DWG, DXF a DWB) a 3D (STEP, IGS, STL a DWB) formáty souborů. Můžete např. převádět výkresy z DWG formátu do DXF a naopak, převádět 3D STEP do 3D IGES nebo 3D STL formátu, k dispozici jsou i hromadné konverze a hromadné tisky. Prohlížeč zároveň umožňuje zobrazení modelů ve vylepšené kvalitě včetně zapnuté perspektivy a export do bmp souboru.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Více na www.varicad.cz.