Poptávka po skladech nepovoluje. HSF System staví haly pro logistiku a průmysl v Přerově, Napajedlech a ve Štětí

HSF System

Stavební společnost HSF System realizuje výstavbu nových prostor pro logistiku a průmysl v Přerově, Napajedlech a ve Štětí. Souhrnně půjde o kapacity na ploše přibližně 31 000 m2.

HSF System

Stavba Napajedla

,,Poptávka developerů i samostatných firem po skladových kapacitách je stále velká. V současné době máme v přípravné a realizační fázi přibližně 54 000m2 určených pro skladové haly nebo logistická centra po celém Česku,” uvádí Jan Vitvar, manažer pro klíčové zákazníky a člen představenstva společnosti HSF System.

V areálu společnosti Mondi Štětí, která je největším výrobcem papíru a buničiny na českém trhu, vyroste v prvních měsících příštího roku nový centrální sklad náhradních dílů a chemikálií. Skladová hala a výměníková stanice se budou realizovat na ploše cca 3 553 m2 v samostatně stojící jednopodlažní nepodsklepené budově o půdorysném tvaru písmene „L“. ,,Architektonická koncepce nového skladu vychází z pojetí technologie skladování s ohledem na maximální využití zbytku nezastavěného území v jihozápadním cípu areálu společnosti,” doplňuje Ilja Nikolov, vedoucí střediska společnosti HSF System.

HSF System

Stavba Přerov

V Napajedlech vzniká v bývalém průmyslovém areálu po demolici nová hala na ploše 21 500 m2. Samotná nadzemní stavba bude rozdělena na tři samostatné nájemní jednotky a každá z nich bude mít vlastní administrativní vestavbu. Investorem projektu je česká dceřiná společnost Invest4SEE RE One spadající pod rakouského developera Invest4SEE RE Investment Holding GmbH, který realizuje průmyslové parky zejména ve středovýchodní a jihovýchodní Evropě. Dokončení je plánováno ve druhém kvartálu roku 2023.

HSF System

Stavba Štětí

Ještě letos zahájíme první etapu výstavby logistického areálu v Přerově pro společnost TIREX TYRE GROUP a.s. Generální dodávka obsahuje jednopodlažní objekt skladu, třípodlažní administrativní budovu a komunikace včetně všech potřebných sítí. Druhá etapa je zatím v projektové fázi.

Zdroj zprávy: HSF SYSTEM A.S.
HSF System