Pozvánka na den otevřených dveří

Hadyna – International, spol. s r. o., Ostrava si vás dovoluje dovolujeme pozvat k návštěvě naší firmy v rámci akce Dne otevřených dveří, který bude zaměřen na novinky a úsporné svařování svařovací technikou Migatronic, dále využití svařovacích robotů pro zvýšení produktivity svařování a neposlední řadě se budeme zabývat technologií svařování pod tavidlem.

Máme připravené bohaté občerstvení, krásné reklamní dárky a pro každého návštěvníka automatickou samostmívací kuklu pro své osobní potřeby.
Srdečně Vás zveme k návštěvě!

Termín: 9.-11.11.2010 (úterý – čtvrtek)

Čas: denně od 8:00 do 14:00 hodin

Místo: v sídle naší společnosti (Kravařská 571/2
709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika )

Mapka dojezdu:
stáhněte zde

Stáhnout pozvánku: zde

Cíl: ukázky svařování na nejmodernějších svařovacích strojích Migatronic – především prezentace novinky Migatronic IAC – inteligentní funkce pro regulaci sv. oblouku (podobně jako CMT), svařování roboty metodou MIG/MAG a svařování plasmou od společnosti SKS.

Ukázka 7-osého robota Motoman. Praktická ukázka automatické čističky svařovacího hořáku JetStream.

Přednáška o OFF-LINE programování robotů a dalších CNC obráběcích strojů.

Dále pak informace o tavidlovém svařování vč. ukázek svařovacích strojů ZASO pro tavidlové svařování a informacích o nových tavidlech a svařovacích drátech společnosti Multimet.

Dále pak ukázka produktivních ochranných atmosfér INOMAXX, ALUMAXX od společnosti Air Products.

——————————————————————————–

Udělejte si čas a příjďte nás navštívit bez nutnosti ohlášení předem …

V loňském roce jsme také předváděli praktické ukázky svařování pod tavidlem…
Na den otevřených dveří můžete přijít bez předběžného ohlášení kdykoliv průběhu konání akce.

K dispozici bude kompletní a funkční technika od společností Migatronic vč. novinky funkce IAC na svařovacím stroji Sigma Galaxy, Motoman, SKS a čistička JetStream.

Budeme připraveni kdykoliv průběhu akce na svařování běžných uhlíkových ocelí, nerezí, hliníku a jeho slitin, pozinkovaných plechů. Metody svařování MIG/MAG vč. impulsního svařování, TIG DC i AC/DC, svařování DC plasmou, řezání plasmou.

Pokud budete chtít v průběhu trvání dne otevřených dveří svařovat vlastní přinesené vzorky, kontaktujte nás abychom mohli předem zařízení vybavit potřebným příslušenstvím a materiálem.

Kontaktní formulář

——————————————————————————–

Program dne otevřených dveří

Program dne otevřených dveří je volný a může být individuálně přizpůsoben časovým možnostem příchozího. Každý den máme mj. připravený tento nezávazný program:

09:00 Nejmodernější svařovací stroj Migatronic SIGMA GALAXY
10:00 Ukázka 7-osého robota Motoman
10:30 Svařování plasmou a ukázka čističky Jeat Stream
11:00 Přednáška o využití nejmodernějšího OFF-LINE programu RobotMaster pro řízení nejen robotů, ale také CNC průmyslových strojů

——————————————————————————–

Pozn.: akce vznikla za velké aktivní podpory firem Migatronic CZ Teplice, Motoman Czech Praha, SKS WELDING systems Kosmonosy a TBi Industries Holešov. Na dni otevřených dveří budou k dispozici předváděcí technici těchto společností. Děkujeme našim partnerům za podporu.