Představení firmy Imaginox

Imaginox

Společnost IMAGINOX a.s. se specializuje na výrobu technologicky i designově náročných produktů z nerezové oceli.

V tomto oboru jsme si dokázali vybudovat pověst spolehlivého dodavatele a výrobce špičkových produktů. Obchodní zastoupení máme nejen v České a Slovenské republice, ale i v několika evropských zemích, např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Belgii či Nizozemsku.
Janovice
Naše výrobní haly ve Vrchotových Janovicích mají plochu více než 4600 m2 a jsou vybaveny moderními stroji, které nám umožňují nejen práci s nerezovými materiály, ale také využití volných kapacit i na kooperační činnosti v širokých oblastech strojírenství, a to včetně finálních povrchových úprav. Výrobní prostory i technologické vybavení firmy IMAGINOX a.s. umožňují přesnou výrobu i rozměrově větších celků.

vodní paparsek PTV

Disponujeme výkonným technologickým celkem pro vodní řezání PTV UNI JET, který nabízí stůl s rozměry 8100 x 2050 mm i možnost 3D řezání pomocí speciální naklápěcí hlavy pod úhlem až 45°.
naklápěcí hlava vodní řezačky

K dispozici máme zdvojený modulový CNC lis 2x Durma CNC HAP 40300, který umožňuje zpracovávat plechy o délce až 8350 mm.

ohýbací lis DURMA

Práškové lakování provádíme na moderní technologické lince od firmy GALATEK.

práškové lakování

Nechybí nám ani zakružovačka na trubky, jekly a profily a disponujeme i malou zakružovačkou plechů.
ohyb trubek

Zaměstnáváme tým kvalitních svářečů, jenž jsou schopni zavařit nerezové materiály metodou TIG a MAG. Samozřejmostí jsou evropské zkoušky.

svařování nerezu

Používáme moderní měřící zařízení, které zajišťují vysokou přesnost finálních výrobků. Naši konstruktéři standardně používají 3D modelování v CAD systému SolidWork, takže jsme schopni nejen pracovat s širší paletou vizuálních informací o výsledném produktu po stránce konstrukční a technologické, ale také lépe komunikovat se zákazníkem a operativně konzultovat s ním možné změny a optimalizace během návrhu i zpracování zakázky.

Společnost IMAGINOX a.s. se vzhledem ke svému výrobnímu programu musela zaměřit na vysokou přesnost a nadstandardní kvalitu svých produktů, což umožnila úzká spolupráce se společnosti TÜV SÜD a certifikovaný systém řízení jakosti. TÜV SÜD u nás provádí pravidelnou kontrolu nastavení výrobních procesů, kontrolu kvalifikace pracovníků i celkového postupu při zakázkách.

Díky moderním postupům, odpovědnému přístupu a kvalitním výrobkům získala společnost Imaginox mezinárodní certifikáty kvality:

ČSN EN ISO 9001:2009 – Systém managementu kvality
ČSN EN ISO 1090-2+A1 – Provádění a návrh ocelových konstrukcí
ČSN EN ISO 3834-2 – Požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů

Tyto mezinárodně akceptované normy jsou důkazem systematických a efektivních řídících procesů zlepšujících činnost celé společnosti pro kvalitnější uspokojování požadavků a očekávání zákazníků.

Společnost IMAGINOX a.s. je výhodným a spolehlivým partnerem pro kooperaci na výrobě strojírenských zařízení, sofistikovaných technologických celků, konstrukčních částí větších zakázek a další možnosti spolupráce.

Pro další informace technického rázu navštivte naše technologické stránky:
www.rezani-paprskem.cz
www.lakovna-prasek.cz
www.ohybani-lisem.cz

Pro konzultace nebo zájem o kooperace nás kontaktujete na telefonním čísle: +420 727 991 063, nebo pomocí e-mailu na adrese: kooperace@imaginox.cz .