PRIMA POWER: Odborník na stroje a systémy pro zpracování kovů vystavuje na MSV 2023

Prima Power genius

PRIMA POWER je mezinárodní značka a přední odborník na stroje a systémy pro zpracování kovů. Naše nabídka v tomto oboru je jedna z nejširších a pokrývá všechny aplikace: zpracování laserem, děrování, stříhání, ohýbání, automatizace. Naše výrobní zařízení se nachází v Itálii, Finsku, USA odkud dodáváme stroje a systémy do celého světa. Naše prodejní a servisní sítě jsou aktivní ve více než 80 zemí s přímým zastoupením nebo skrz síť specializovaných dealerů (v České republice máme přímé obchodní a servisní zastoupení se sídlem v Jihlavě). V současné době je na světě více než 14,000 nainstalovaných systémů od PRIMA POWER.

Fotogalerie expozice společnosti Prima Power na MSV 2022

S našimi výrobními linkami, ThePUNCH, TheLASER, TheCOMBI, TheBEND, TheSYSTEM a TheSOFTWARE pokrýváme všechny fáze procesu zpracování kovu/plechu. Jsme nesporným vůdcem v segmentu 3D laserových strojů a mezi hlavními světovými výrobci 2D laserových strojů se širokou škálou špičkového výkonu a vysoce efektivních strojů využívaných v mnoha odvětvích po celém světě.

Laser Genius+

COMBI GENIUS – výkonná řada vysekávacích lisů kombinovaných s laserem
COMBI GENIUS je výkonné vysekávací centrum v kombinaci s laserovým řezáním s fiber laserem o výkonu 3kW nebo 4kW. Tradiční silnou stránkou Prima Power je modularita produktů, a proto je kombinovaná technologie a řada dostupná také s parametry a vysokou výkonností revolverového vysekávacího lisu Punch Genius. Řada Combi Genius nese s sebou řadu vylepšení v automatizačních variantách, například pozice plechu v osách a monitorování procesu, tak aby byla zajištěná spolehlivá bezobslužná výroba.

Prima Power combi genius

BCe SMART 2220 – poloautomatické ohýbací centrum, které zvýší vaši produktivitu
Tlak na výrobce strojů je z trhu jednoznačný – stroje dnes musí být stále inteligentnější a produktivní. Zároveň je na trhu další tlak ze strany zákazníka – co možná nejnižší spotřeba elektrické energie, protože ta je dnes velmi drahá. Dále je kladen důraz na to, aby byly stroje jednoduché na ovládání, na ergonomii a flexibilitu. Aktivní bezpečnost a spolehlivost představují klíčové požadavky na řešení nových úkolů, které také trh ukládá. BCe Smart 2220 je ohýbací centrum, které právě dokonale splňuje požadavky s jednoduchými, ale inovativními a inteligentními řešeními. Právě proto se jmenuje SMART – chytrý. Poloautomatické proto, že představuje přestupní variantu mezi plně automatickým ohýbacím centrem, ale zároveň má rotátor, který zajišťuje plynulé a rychlé otáčení dílu při ohýbání.

Prima Power Bce Smart

Navštivte stánek Prima Power na veletrhu MSV! Pavilon B, stánek 28

prima power logo