ŠKODA AUTO představila design nových modelů Scala a Kamiq Monte Carlo (video)

design škoda scala kamiq 2023

Ještě před digitální světovou premiérou omlazených modelů Škoda Scala a Kamiq ukázala automobilka sadu skic odhalujících designové detaily předních masek a světel. Čtyři roky od spuštění produkce představuje Škoda Auto modernizované verze kompaktního modelu a městského SUV s řadou technických vylepšení a omlazeným vzhledem.

design škoda scala 2023

Kombinace technologických vylepšení a designových úprav karoserie ještě více podtrhuje charakteristické vlastnosti obou vozů: dynamické vzezření modelu Scala a robustní vzhled modelu Kamiq. Oba modely přicházejí s přepracovanými předními světlomety, předními a zadními nárazníky a maskou chladiče. Celou modernizaci podtrhují také nová kola z lehké slitiny i nápisy na pátých dveřích dle nového CI značky Škoda. Změna najdeme i v interiéru…

škoda scala

Nově tvarovaná světla modelu Scala jsou nyní protažena až k masce chladiče. Moduly denního svícení na spodním i horním okraji v předních světlometech se nyní sbíhají uprostřed a spodní linka se zakřivuje u vnějšího kraje, čímž dotváří unikátní světelný podpis. Horní část typicky rozděleného světlometu modelu Kamiq je nyní zúžená a má ještě zřetelnější vzhled. TOP LED Matrix světlomety s charakteristickými hexagonálními Matrix moduly jsou pro model Kamiq dostupné poprvé.

Tady se můžete podívat na oficiální představení obou modelů…

Zdroj zprávy: ŠKODA AUTO
skoda logo new