Společnost R.D.I. představí na MSV 2023 dvě zajímavé novinky

Společnost R.D.I. z Brandýsa nad Labem je již přes 30 let oficiálním prodejcem světově uznávaných strojů italské značky BLM Group pro český trh. Dodává vysoce výkonné a přesné technologie pro laserové řezání plechů, profilů a trubek a také CNC ohýbačky trubek a profilů. Společnost R.D.I. také patří k tradičním vystavovatelům na Mezinárodním strojírenské veletrhu v Brně. Vystavovat bude i letos a pro návštěvníky má připravenu českou premiéru letošní novinky – laserového pálícího stroje ADIGE LS7 od BLM Group.

laser LS7 R.D.I. BLM Group

Jedná se výkonný a přesný stroj, který představuje evoluci v řezání bez kompromisů. Uplatní se všude tam, kde firmy ocení vysokou produktivitu, bezproblémový provoz při jednoduchém manuálním i plně bezobslužném ovládání, vysokou variabilitu sestavy včetně automatických režimů pro Průmysl 4.0 a jak je u strojů BLM Group standardní, i pověstnou spolehlivost.

Další novinkou a poměrně velkým překvapením bude na MSV i premiéra ohraňovacího lisu STR Verde 205-60. Jedná se o plně elektrický stroj s osmi osami, s pracovní délkou 2050 mm a maximální lisovací silou 60t, který je rovněž italské výroby a nezapře příbuznost s ohraňovacím lisem ProBend od BLM Group. Větší model od stejného výrobce můžete vidět na následujících fotografiích…

STR Verde 480-200

Je to snad poprvé, co společnost R.D.I. vystavuje na MSV ohraňovací lis a navíc produkt od jiné firmy než BLM Group, ale logicky tím rozšiřuje svůj rozsah technologií pro práci s plechy a navazuje na laserové pálící stroje. Firma tak bude moci dodat komplexní řešení, resp. všechny základní stroje pro procesy výroby plechových částí, a to ve vysoké jakosti světové úrovně.

STR Verde 480-200

Ani letošní expozice R.D.I. tak nezklame specialisty a zájemce o nové progresívní technologie a jistě se vyplatí navštívit stánek firmy a seznámit se nejen s prezentovanými novinkami, ale také s celou řadou dalších strojů a softwarových nástrojů od BLM Group.

Fotogalerie expozice společnosti R.D.I. na MSV 2022

Na MSV 2023 bude společnost R.D.I. vystavovat v hale B, na stánku číslo 30 

R.D.I.

rdi nové logo

 

 

Kontakt:

R.D.I. s.r.o.
Adresa: Pražská 298 – areál AMZ, 250 01, Brandýs nad Labem
Email: rdi(at)rdisro.cz
www.rdisro.cz
tel: +420 326 326 230
fax: +420 326 377 727