STAINLESS 2017 již v květnu!

Stainless 2015

Ve dnech 17. a 18. května 2017 se na brněnském výstavišti uskuteční devátý ročník mezinárodního veletrhu korozivzdorných ocelí STAINLESS 2017. Veletrh je určen především specialistům z ocelářského průmyslu a jejich obchodním partnerům.

STAINLESS Brno – nové trhy, nové kontakty, nové obchodní příležitosti
Jde o vysoce specializované mezinárodní setkání výrobců, subdodavatelů, obchodníků, zpracovatelů a dodavatelů zařízení působících v oboru korozivzdorných ocelí. STAINLESS je tak ideální prezentační a komunikační platformou zejména pro zájemce o český, slovenský, rakouský a polský trh. Veletrh navštěvuje vysoce kvalitní návštěvnická klientela ze čtyřiceti zemí Evropy a Asie, o čemž svědčí mimo jiné také mezinárodnost – 76 % vystavovatelů a 36 % návštěvníků je právě ze zahraničí. Na brněnském výstavišti se tak nabízí unikátní příležitost navázat a upevnit kontakty s potenciálními kooperačními partnery a odběrateli.

Tradičně nejvíce jsou na veletrhu zastoupeni vystavovatelé z oboru korozivzdorné oceli, dále firmy prezentující hutní výrobky z korozivzdorných ocelí; stroje, zařízení, vybavení pro úpravy a zpracování korozivzdorných ocelí a výrobky z korozivzdorných ocelí.

Stainless 2015

Letos se bude STAINLESS konat opět v moderním pavilonu V a zájem o účast projevilo již na sto třicet vystavovatelů z dvaceti čtyř zemí. Kromě tradičních vystavovatelů z Německa, České republiky, Itálie, Indie či Polska jsou mezi nimi nově také firmy z Ruska, Švédska, Slovenska, Chorvatska a Norska. Z těch nejvýznamnějších jmenujme například ThyssenKrupp, ACERINOX, Aperam, Italinox, Marcegaglia, Stappert, Maxim Tubes, India Steel Works a další.

STAINLESS 2015 – ohlédnutí
Účastníci minulého ročníku hodnotili veletrh velmi pozitivně. Zdůrazňovali kvalitu získaných tuzemských i zahraničních kontaktů s potenciálními zákazníky a důležitost veletrhu jako místa setkání se zástupci různých společností působících v oboru korozivzdorných ocelí. Pro západoevropské vystavovatele je STAINLESS v Brně branou do zemí střední a východní Evropy.

Stainless 2015
Podívejte se na reportáže z minulých ročníků veletrhu
Stainless 2015:
1. díl, 2. díl.
Stainless 2013:
1. den, 2. den
Stainless 2011:
1. den, 2. den
Stainless 2009:
1.den, 2. den

 

Levnější vstupenky díky registraci
Na webových stránkách BVV je spuštěna registrace návštěvníků, kde je možné získat vstupenku za 210 Kč. Na místě bude k dispozici za 270 Kč.

Mapa expozic
Online mapu vystavovatelů naleznete zde. Můžete si ji stáhnout i ve formátu PDF