V Nymburce se představí na dvě desítky zaměstnavatelů

Burza práce Nymburk

Téměř dvacítka regionálních zaměstnavatelů nabídne zájemcům volná pracovní místa na Burze práce, kterou společně pořádají Úřad práce ČR, Krajská hospodářská komora Střední Čechy a Středočeský kraj. Akce proběhne v úterý 19. 9. 2023 mezi 10.00 a 15. 00 hodinou v Obecním domě v Nymburce. Vstup na akci a veškeré poradenství pro účastníky jsou zdarma.

Burza práce Nymburk

 

Na jednom místě nabídnou zájemcům volné pozice zaměstnavatelé působící napříč odvětvími – od výroby skleněných výrobků, papírových a lepenkových obalů, až po oblast distribuce, prodeje, pojišťovnictví, zdravotnictví a zajišťování dopravy.

V neposlední řadě se představí i chráněná dílna pro osoby se zdravotním omezením. Příchozí tak budou mít jedinečnou šanci oslovit najednou hned několik zaměstnavatelů. Pořadatelé proto doporučují všem, kteří mají o novou práci zájem, aby si s sebou vzali i několik výtisků svého životopisu a eventuálně kopie dokladů o dosaženém vzdělání či praxi. Vše pak mohou nechat přímo na stánku zaměstnavatele, jehož pracovní nabídky je zaujaly.

ADK

Reklama

A chybět nebudou ani specialisté Úřadu práce ČR. Návštěvníci se od nich dozví, o jaké profese mají zdejší zaměstnavatelé největší zájem, co od nových zaměstnanců očekávají, jak může ÚP ČR pomoci při změně nebo doplnění kvalifikace, jaké další služby v rámci zprostředkování a poradenství nabízí nebo třeba jaký studijní obor nejlépe zvolit, aby šance na získání práce po absolvování školy byly co nejvyšší. Obracet se na ně mohou se svými dotazy i zaměstnavatelé.

“Jako úřad jsme plně otevřeni veškeré spolupráci a podpoře, ať už se jedná o pomoc zaměstnavatelům při obsazování volných pracovních míst, tak i služby určené uchazečům o zaměstnání v rámci zvyšování jejich kvalifikace a šancí na pracovní uplatnění,” uzavírá ředitel Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Nymburce Miloš Kozák.

Zdroj zprávy: Úřad práce ČR
úřad práce