Vystavovatelé na MSV 2022: ESOS Ostrava – Opravy a spolehlivost strojů a zařízení

esos logo

Společnost ESOS Ostrava se soustřeďuje na zabezpečování bezporuchového chodu, opravy a prohlídky strojů a zařízení v široké škále oborů. Z této činnosti také vychází základní filozofie společnosti, tedy totální spolehlivost strojů a zařízení. Firma se zabývá komplexním řešením potřeb v oblasti bezporuchového chodu strojů a zařízení. Nabízí servis a opravy vašich strojů a zařízení. Zaměřuje se na preventivní, prediktivní a proaktivní prohlídky zařízení. Zajišťuje diagnostiku, opravy a prohlídky strojů, poradenství a odborná školení.

esos

Společnost vám představí novinky a trendy společností ESOS, Schaeffler, TOTALENERGIES, HIFI a Europafilter v oblasti prediktivní údržby 4.0, a také společný kompletní sortiment. Představena bude také nejnovější generace inteligentního mazání OPTIME C1.

esos optime c1

Společnost vám dále nabídne řešení systémového mazání ARCALUB-Inteligentní řešení pro vaše systémové inženýrství.arcalub

 

Na další setkání s vámi se těší tým pracovníků a jejich odborných partnerů, kteří vám pomohou s řešením vašich technických problémů.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.