Zapichovací vložky s vlastním profilem TetraForceCut zkracují dobu cyklu sériově vyráběných dílů

tungaloy tetraforce

Systém zapichovacích nástrojů TetraForceCut společnosti Tungaloy nyní nabízí polotovary pro zapichovací břitové destičky s vlastním profilem TCGB27W a speciální držáky nástrojů STCR….R/L27W..-CHP. Polotovar destičky TCGB27W se vyznačuje jedinečným podlouhlým tvarem, který poskytuje jeho čtyřem řezným břitům dostatečnou šířku k pokrytí profilu. Vložkové polotovary mohou být přizpůsobeny samotnými zákazníky na zakázkovou formu pro jejich specifické aplikace nebo mohou být vyrobeny společností Tungaloy pro zákazníky přesně podle jejich specifikací. Vložka tak může generovat složité profily v jediném zanoření, což umožňuje zkrácení doby cyklu a snížení počtu nástrojů pro výrobu dílů na hromadných výrobních linkách.

S osvědčenou metodou upínání břitové destičky TetraForceCut speciální držák nástroje STCR….R/L27W..-CHP drží břitovou destičku na místě upevněnou na třech kontaktních plochách v kapse. Tento způsob upínání zajišťuje stabilitu nástroje a bezpečnost procesu, když se břit při zanoření dotkne široké části obrobku najednou, což vytváří velké řezné síly. Kromě toho držák nástroje obsahuje vysokotlaký vnitřní systém přívodu chladicí kapaliny, který nasměruje chladicí kapalinu do optimální polohy blízko oblasti řezu, čímž podporuje hladký odvod třísek a dlouhou životnost nástroje.

tungaloy tetraforce

Čas, který strojníci ušetří s novým vlastním nástrojem na zapichování profilu TetraForceCut, bude pro jejich výrobu v každém ohledu výhodou. Konvenčně, vytváření složitého profilu drážky vyžaduje použití více nástrojů, každý s určitým tvarem drážky, oblouku, úhlu a konvexního nebo konkávního poloměru. Zakázkové profilové drážkovací břitové destičky a vyhrazené nástroje umožňují zkombinovat takové několik výrobních kroků, což umožňuje jedinému nástroji vytvořit komplexní profil v jediném zanoření, což zvyšuje efektivitu obrábění výrobního procesu. Také snižují investice do nástrojů a čas na výměnu nástrojů mezi procesy, čímž minimalizují prostoje stroje a zvyšují produktivitu.

 

Toto rozšíření přidává tři možnosti polotovarů profilových břitových destiček a dvanáct vyhrazených držáků nástrojů.

Informace o produktu
č. 416S5-G (metrické)

Zdroj zprávy: Tungaloy