Získejte zakázky na MSV 2023 díky kooperační akci Kontakt-Kontrakt

Kontakt Kontrakt 2023

Ve dnech 10.–13. října brněnské výstaviště ožije Mezinárodním strojírenským veletrhem. Již po čtrnácté bude Regionální hospodářská komora Brno (RHK Brno) organizovat mezinárodní kooperační akci Kontakt-Kontrakt (KK), jednu z doprovodných akcí veletrhu.

kontakt kontrakt

Kontakt-Kontrakt – co to je
Kontakt-Kontrakt je takzvanou matchmakingovou či brokerage akcí, jejímž cílem je zefektivnit účast na veletrhu formou předem sjednaných schůzek.

„Již samotným názvem Kontakt-Kontrakt jsme chtěli vyjádřit to, o co na akci jde. Na akci si nasbíráte kontakty na potenciální obchodní partnery a absolvujte s nimi první seznamovací schůzku. potom už záleží na vzájemných preferencích, zda kontakty povedou ke skutečnému navázání spolupráce, tedy kontraktu,“ vysvětluje Radek Kopecký z RHK Brno, manažer akce KK.

Kontakt-Kontrakt – jak na to

„Zaregistrujete se na webové stránce, kde vyplníte svůj kooperační profil. Profily zúčastněných průběžně zveřejňujeme v online katalogu. V katalogu si potom vytipujete nejvhodnější partnery pro jednání a požádáte je o schůzku. Tyto schůzky se potom uskuteční ve smluveném čase během MSV,“ objasňuje Kopecký.

Účastí na KK získávají jak návštěvníci, tak i vystavovatelé. Vystavovatelé mohou schůzky realizovat na svém stánku a názorně vše ukázat, návštěvníkům je pro konkrétní schůzky vyhrazeno jednací místo (stoleček) na stánku RHK Brno.

„Trvalou předností akce je možnost podívat se na profily zúčastněných firem. Dopředu si prostudovat, co nabízí či poptávají, a podle toho si cíleně nasmlouvat schůzky,“ shrnul výhody akce Ladislav Buček ze společnosti Everesta, který se akce účastní opakovaně.

Kontakt-Kontrakt z loňska
V loňském roce se akce osobně účastnilo přes dvě stovky účastníků z 18 zemí světa a absolvovalo přes pět stovek jednání.

kontakt kontrakt kontakt kontrakt
kontakt kontrakt kontakt kontrakt
kontakt kontrakt kontakt kontrakt

Fotogalerie z Kontakt-Kontrakt na MSV 2022

Přihlaste se už teď, je to zdarma
Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, poznat nové trhy, a to vše s jistotou b2b schůzek se žádoucími firmami, tak se registrujte na webu akce kk.rhkbrno.cz. Účast na kooperační akci je zdarma.

RHK Brno

 

Regionální hospodářská komora Brno akci Kontakt-Kontrakt organizuje spolu s partnery sítě Enterprise Europe Network. Služby Enterprise Europe Network jsou spolufinancovány Evropskou unií z programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Registrovat se zdarma

(Kliknutí vás přesměruje na přihlašovací formulář RHK Brno)

Zdroj zprávy: Regionální hospodářská komora Brno

RHK Brno