Důležitá certifikace pro americký trh

cylinders holding nová láhev

Skupina CYLINDERS HODLING získala další důležitou certifikaci pro americký trh. Dosavadní certifikace pro stacionární skladování stlačených plynů byla nejen obhájena, ale ještě posunuta o další stupeň. Umožňuje rozšíření výrobního portfolia vysokotlakých nádrží. Vitkovice Cylinders i Atlanta Cylinders mohou dodávat svým zákazníkům lepší a efektivnější řešení.

cylinders USA

Společnost VÍTKOVICE CYLINDERS a.s. v září úspěšně prošla ASME auditem dle ASME Code Section VIII, Division 1 a 2, Class 1, 2. Audit proběhl bez závažných odchylek nebo připomínek ze strany auditorů. Auditoři ASME a HSB vyjádřili spokojenost, že zavedený systém managementu kvality dle ASME zajišťuje vývoj, výrobu, nedestruktivní kontrolu a celkově stabilní kvalitu výrobků.

Atlanta Cylinders

Nově auditovaná Div. 2 umožňuje rozšíření sortimentu naší společnosti Atlanta Cylinders. Ta bude moci zákazníkům v USA nabídnout i efektivnější řešení pro skladování stlačených plynů včetně zemního plynu. V poslední době zaznamenáváme zvýšenou poptávku právě po řešeních na skladování zemního plynu a právě získaná certifikace ASME Div. 2 nám umožní lépe reagovat na požadavky trhu.

Věříme, že naši zákazníci tuto aktuální zprávu ocení.

Zdroj zprávy: Cylinders Holding
cylinders