INAXES se vrací na veletrh, aby představili nové značky renomovaných firem

Inaxes MSV 2023

Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně se vždy účastní všechny zásadní firmy, které působí ve strojírenském a elektrotechnickém průmyslu a společnost CNC – INAXES s.r.o. se mezi ně rozhodně řadí. V letošním roce vystavuje na ploše o velikosti 160 m², aby představila návštěvníkům všechny své novinky ze svého portfolia z oblasti obráběcích strojů.

Inaxes_MSV_2023_BVV

Odborníci společnosti mají mnohaleté zkušenosti v prodeji obráběcích strojů a jsou schopní zákazníkům nabídnout nejvhodnější obráběcí řešení pro jejich aplikace. Na trh dodávají vertikální a horizontální obráběcí centra, CNC soustruhy s rovným i šikmým ložem, karusely, soustružnická centra, dlouhotočné automaty, vertikální frézky a speciální stroje.

„My se na veletrh vracíme po několika letech, protože jsme měli stroje, které měla a vystavovala konkurence, a tak jsme přijeli až letos, kdy můžeme představit nové značky renomovaných firem. Na prvním místě bych rád zmínil QUASER, který se řadí mezi nejlepší výrobce CNC obráběcích strojů na Taiwanu. Pro tuto značku máme výhradní zastoupení pro Čechy a Slovensko, jsme nový lokální zástupce a chceme ji tady představit zákazníkům. Dále máme v portfoliu americkou značku SMART, která je nová na českém trhu, v portfoliu velice kvalitní soustruhy za velmi dobré peníze a my tuto produktovou značku chceme představit,“ říká Miroslav Kumprecht, jednatel společnosti.

 

„Největší naší novinkou jsou dlouhotočné automaty od dynamické turecké společnosti VAN, která je na český trh dodává ve špičkové kvalitě. A v neposlední řadě bychom rádi představili další tureckou společnost SMB, která se zabývá soustružením s cílem optimalizovat výrobní proces,“ představil další značky Miroslav Kumprecht, které si návštěvníci brněnského veletrhu mohou prohlédnout na stánku společnosti INAXES v hale P.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s., Foto: Zakazka.cz a CNC – INAXES s.r.o.
BVV logo