INTECH 2021: TRUMPF předvede nejnovější vývoj na interním virtuálním veletrhu

trumpf samrt factory

Společnost vyspělých technologií TRUMPF uspořádá své vnitřní veletrhy INTECH ve virtuálním formátu 22. a 23. března 2021. Na této akci se představí inovativní produkty a technologie určené k výrobě plechu a laserová technologie všestrannější než kdykoli předtím. Díky virtuálním prohlídkám s průvodcem, živým prezentacím a spoustě příležitostí pro zákazníky a další zájemce o osobní poradenství bude na výstavě INTECH upozorněno na nejnovější technologie TRUMPF.

trumpf smart factoryFOTO TRUMPF

Patří mezi ně nové řešení umělé inteligence pro náhradní díly ve formě aplikace. Pomocí umělé inteligence k identifikaci dílů z fotografií umožňuje aplikace objednávat si potřebné součásti pouhým stisknutím tlačítka. Součástí této akce bude také virtuální prohlídka inteligentní továrny, která na podzim roku 2020 otevřela své brány v sídle společnosti TRUMPF v Ditzingenu. Tato prohlídka bude nezbytným místem pro všechny výrobce plechů, kteří doufají, že zvýší efektivitu své výroby pomocí nová řešení konektivity. Jako přední poskytovatel a uživatel digitálních technologií využívá společnost TRUMPF svou inteligentní továrnu k výrobě plechových komponent pro své obráběcí stroje. 30 propojených strojů v inteligentní továrně také poskytuje vynikající ukázku moderní tváře efektivní výroby plechů.

TruDisk GreenFOTO TRUMPF

INTECH také předvede novou verzi laserového systému TRUMPF TruLaser Cell 5030. S novým řídicím systémem, novým vzhledem a novou řadou upínacích komponentů je TruLaser Cell 5030 speciálně navržen pro aplikace laserového svařování, které zahrnují malé a střední dávky . Lepší výkon mají také karty pro laser TruDisk, který pracuje v zelené spektrální oblasti. Speciálně navržený pro zpracování mědi je nyní k dispozici se třemi kilowatty laserového výkonu. „Zelený laser“ je zvláště užitečný pro aplikace elektronické mobility, jako jsou pouzdra svařovacích baterií, součásti elektromotorů a elektronické součásti.

Zdroj zprávy: TRUMPF
Trumpf logo