Jak na inovace? Poradí seminář pořádaný na MPO

MPO logo

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví a Technologickou agenturou ČR pořádá ve středu 24. května 2023 od 9:00 do 15:00 seminář „Inovace v čase krize“, který se uskuteční v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1.

Na akci vystoupí představitelé Úřadu průmyslového vlastnictví, Technologické agentury ČR, odborníci z akademické sféry, patentoví zástupci, advokáti a podnikatelé. Přednášející se podělí se o své profesní zkušenosti z oblasti ochrany technických řešení a inovací nejen v ČR ale i v zahraničí. Na semináři se tak mimo jiné dozvíte informace o možnostech ochrany nehmotného majetku podniku, o nových možnostech finanční podpory inovativních řešení, o praktických aspektech ochrany průmyslových práv a jejích úskalích, a v neposlední řadě zazní také příspěvek o aktuálních trendech v oblasti patentování v ČR a patentovém offshoringu.

Seminář je určen především pro inovativní podnikatele, vývojáře se zájmem o průmyslově-právní ochranu a odbornou veřejnost.

mpo

Program akce včetně řečníků najdete tady.

Účast na semináři je zdarma. Možná je po registraci prostřednictví formuláře zde, přihlásit se je možné do úterý 23. května 2023.

Souhrnné informace o akci:

  • Co: Seminář „Inovace v čase krize“
  • Kdo: Ministerstvo průmyslu a obchodu, Úřad průmyslového vlastnictví a Technologická agentura ČR
  • Kdy: středa 24. května 2023 od 9:00 do 15:00
  • Kde: budova MPO, Na Františku 32, Praha 1
  • Jak: bezplatně
  • Registrace: do úterý 23. května 2023 prostřednictví formuláře

Zdroj zprávy: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
MPO logo